۷ مزیت شگفت انگیز در استفاده از سیستم های مالتی تاچ !

/۷ مزیت شگفت انگیز در استفاده از سیستم های مالتی تاچ !

۱-ایجاد سهولت در انتقال مفاهیم و درک بهتر:

برای بسیاری از شرکت ها، هزینه آموزش نیروهای جدیدی که وارد سیستم می شوند نسبتاً بالاست؛ با استفاده از سیستم های مالتی تاچ، کلیه ی امور برای کارکنان بسیار قابل درک و آسان خواهد شد؛ معمولاً کاربران تجربه فوق العاده ای از کار کردن با این دستگاه ها دارند. تجربه نشان داده است که بکارگیری این سیستم ها حتی موجب افزایش بازدهی کاربران در محیط کار خواهد شد چراکه این سیستمهای آل این وان نسبت به سخت افزارهای موس و کیبورد، اختلاف سرعت چشمگیری دارند.

۲- امکان استفاده از نرم افزارهای به روز دنیا:

مطمئن باشید کاربران این سیستم ها از کار با این دستگاه ها بسیار لذت برده و علاوه بر این، ظاهر زیبای سیستم های مالتی تاچ، جذابیت محیط کار  شما را دو چندان می کند! استفاده از این تکنولوژی این امکان را برایتان فراهم می آورد تا از نهایت قابلیت نرم افزارهای طراحی شده در بازار استفاده کرده و لذت ببرید. برای مثال، ایده اولیه طراحی ویندوز ۸ بر اساس سیستم های لمسی بوده است؛ به این ترتیب با استفاده از سیستم ها ی تاچ اسکرین شما قادر خواهید بود از نرم افزارهای جادویی ویندوز ۸ و محیط این سیستم عامل نهایت استفاده را برده و بهره وری از آن را بالا ببرید.

۳– کاربری آسان:

نحوه کار با این سیستم ها نیاز به اطلاعات فنی خاصی ندارد؛ بعبارت دیگر هر کسی براحتی می تواند از دستگاه ها استفاده کرده و به این ترتیب تعامل کاربران با سیستم بیشتر و بیشتر می شود. هنگامیکه در شرکت یا حتی فروشگاه و یا هر تجارت دیگری که دارید، از این دستگاه ها بهره می گیرید، با رضایت چشمگیری از سوی مشتریان که از تجربه مثبت خود در تعامل با این سیستم ها ی مالتی تاچ به شما میگویند، مواجه می شوید.

۴-یک ارائه درجه یک و عالی:

در مقوله ارائه یا کنفرانس در زمینه های مختلف، هیچ چیز به اندازه یک کامپیوتر یا ویدیو وال مالتی تاچ به جذابیت و اثر گذاری ارائه تان نمی افزاید؛ تجربه نشان داده با به کارگیری این سیستم ها، نه تنها حین ارائه مخاطبانتان را خواب آلود و کسل نمی یابید بلکه آنها رابه وجد میاورید؛ شاید حتی در طول ارائه برایشان جالب توجه باشد با سیستم جذابی که بکار گرفته اید تعامل داشته باشند و کار با آنرا امتحان کنند.

 

۵- امکان تعامل بیشترمخاطبان

امروزه مردم تحت بمباران اطلاعات در مورد چیزهای مختلف در دنیای تبلیغات هستند؛ به همین علت بعضاً ممکن است از شرکت در بعضی مراکز و درگیر شدن با این تبلیغات و یا سمینارها و یا هرگونه اطلاع رسانی از این دست خودداری کنند. بهره گیری از سیستم های مالتی تاچ نه تنها شما را به هدفتان می رساند بلکه بخاطر جذابیتی که دارد، مخاطبین را آنچنان درگیر و جذب خود کرده که هر آنچه که در نظر داشتید به آن ها منتقل کنید، عمیقاً در ذهنشان باقی می ماند.

 

۶- تعامل بیشتر بین همکاران در محیط کار

مهم ترین عامل جذابیت سیستم های مالتی تاچ ، برقرای تعامل بیشتر و موثر تر بین کاربران در محیط های کاری، تفریحی و … است؛ در نظر بگیرید در یک کار گروهی، هر نفر از طریق موس و کیبورد، به کار با  سیستم خود بپردازد و سپس نوبت به نفر بعدی برسد تا نقطه نظر خود را مطرح کرده و به توضیح آن بپردازد، نه تنها در این الگو تعامل، همکاری و همچنین بازدهی عملکرد و احتمال نزدیک شدن به نتیجه دلخواه رو به کاهش بوده، بلکه بسیار کسالت بار نیز هست. در کاربری سیستم های مالتی تاچ، قدرت همه ی افراد در دستانشان است و اینبار قادرند همگی در کنار هم به کار با سیستم و تعامل پرداخته و در اخر نتیجه بهتری بگیرند؛ در نتیجه ی این عملکرد، همکاری و تعامل در محیط کاری شما به به امری لذت بخش بدل شده و دیگران را جذب خود می کند.

 

۷– امکان استفاده راحت برای کسانیکه دردهای فیزیکی دارند

شاید بعضی از مشتریان و یا نیروهای کاری شما دچار دردهای فیزیکی و مشکلات جسمی نظیر آرتروز باشند و در حین استفاده از موس و کیبورد سیستم های قدیمی، دچار مشکل شوند و یا زمینه ای برای بروز مشکلات و دردهای بیشتر آنها فراهم شود؛ لذا استفاده از این سیستم های مالتی تاچ می تواند این دسته از مخاطبین را نیز راضی نگه داشته و آن ها را از مشکلات سیستم های قدیمی خلاص کند.

 

۱۳۹۸-۱۰-۹ ۱۵:۳۹:۰۴ +۰۰:۰۰

دیدگاه خود را بنویسید

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند