کیوسک لمسی نیوتک در فروشگاه مبل راسپینا

/کیوسک لمسی نیوتک در فروشگاه مبل راسپینا
کیوسک لمسی نیوتک در فروشگاه مبل راسپینا۱۳۹۸-۱۰-۱۶ ۱۲:۳۶:۳۹ +۰۰:۰۰

توضیحات

 همکاری با فعالان صنعت مبلمان و دکوراسیون داخلی از حوزه های جدیدی ست که نیوتک افتخار آن را داشته است که اخیراً با ارائه نرم افزارهای سفارشی و کیوسک های لمسی با اهدافی بلند به آن ورود پیدا کند؛ همکاری با مجموعه راسپینا، از به نام های صنعت مبلمان، از همین افتخارات اخیر است .

سال هاست مجموعه بزرگ راسپینا با بهره گیری ازدانش فنی ،تجربیات متخصصین، طراحان و مجریان مبل در ایران و ترکیه ، با استفاده از ماشین آلات و تجهیزاتی مدرن، به روزترین مدل های ترکیه و اروپا را در بالاترین کیفیت عرضه و در نتیجه جایگاه خود را در این صنعت تثبیت نموده است. از آنجا که مدرنتیه در راسپینا حرف اول را می زند،کلیه سیاست های مدیریتی این مجموعه نیز به موازات استانداردهای جهانی  به روز شده و با بهره گیری از تکنولوژی های روز ، بالاترین سطح کیفی خدمات رسانی ارائه می شود؛ در همین راستا افتخار آن را داشتیم تا در فاز اول همکاری مان، کلیه محصولات راسپینا در آلبوم های مختلف ، در محیط نرم افزار گالری،  بر روی استند لمسی نیوتک به مشتریان عزیز ارائه گردد تا ضمن افزایش جذابیت برای ایشان، نهایت سهولت در نمایش طیف وسیعی از محصولات ایجاد شود.

در فازهای بعدی این همکاری برآنیم تا پس از رونمائی از پکیج نرم افزاری ONT-DESIGN ، آن را بر روی کیوسک های لمسی اجرا کرده و در شعب مختلف جانمائی کنیم که به زودی اخبار آن در وبسایت نیوتک منتشر خواهد شد.

نیوتک ضمن ابراز خرسندی از شامل شدن اصناف مختلف در حوزه تکنولوژی بر آنست تا ضمن دربرگیریِ بیشتر ، در حفظ رضایت مشتریان عزیز نیز کوشا باشد.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند