محصولات ویدئو وال و نمایشگر صنعتی۱۳۹۹-۱۲-۳ ۱۵:۱۸:۰۶ +۰۰:۰۰

محصولات ویدئو وال

خرید ویدئو وال نیوتک در ابعاد مختلف و برندهای معتبر ( ال جی و سامسونگ ) در این بخش برای شما امکانپذیر است. برای انتخابی بهتر می توانید در انتهای همین صفحه بخش راهنمای مفید انتخاب ویدئو وال را مشاهده نمایید. همچنین با انتخاب هریک از مدل ها و ورود به صفحه هر محصول مشخصات فنی آن مدل در دسترس است.

خرید ویدئووال نیوتک ال جی و سامسونگ

مدل ONT VW55S

خرید ویدئو وال نیوتک مدل ONTEC 55VW35L

مدل ONTEC 55VW35L

ویدئو وال نیوتک مدل ONTEC 55VW18L

مدل ONTEC 55VW18L

ویدئووال ال جی 55VM5E

مدل ۵۵VM5E

ویدئو وال جی پلاس
G+ Logo

مدل GVL-55JH09

ویدئو وال جی پلاس
G+ Logo

مدل GVL-55JH18

ویدئو وال جی پلاس
G+ Logo

مدل GVL-55JH35

ویدئو وال جی پلاس
G+ Logo

مدل GVL-49JH35

ویدئووال ال جی 49VL5D

مدل ۴۹VL5D

خرید ویدئووال شارپ PN-V550A

مدل PN-V550A

نمایشگر صنعتی

محصولات نمایشگر صنعتی

شرکت نیوتک نمایشگرهای صنعتی متنوعی را در ابعاد مختلف و با برندهای معتبر ارائه میکند که در ادامه می‌توانید اطلاعات بیشتری درباره آنها کسب کنید و با عملکرد دقیقشان آشنا شوید.

نمایشگر صنعتی جی پلاس
G+ Logo

مدل GDS-43JU33

نمایشگر صنعتی جی پلاس
G+ Logo

مدل GDS-55JU33

خرید ویدئو وال صنعتی جی پلاس
G+ Logo

مدل GDS-65JH35

نمایشگر صنعتی جی پلاس
G+ Logo

مدل GDS-75JH45

نمایشگر صنعتی جی پلاس
G+ Logo

مدل GDS-86JU33

نمایشگر صنعتی ال جی 65SM5D

مدل ۶۵SM5D

نمایشگر صنعتی ال جی 86BH5C

مدل ۸۶BH5C

نمایشگر صنعتی شارپ PN-H701

مدل PN-H701

نمایشگر صنعتی شارپ PN-H801

مدل PN-H801

نکات مهم قبل از خرید ویدئو وال

باید در نظر داشت که پنل های ویدئو وال دارای مشخصات فنی و قابلیت های متفاوتی می باشند که در کیفیت تصویر خروجی موثر است.  این مورد بستگی به نوع کاربری و محل استفاده ویدئو وال ها دارد. بعضی از این تفاوت ها به این ترتیب می باشد.

  • فاصله بین پنل های ویدئو وال بعد از نصب یکی از فاکتورهای کیفیت محسوب می شود. به این معنی که بعد از نصب پنل های نمایشگر، خطی در بین پنل ها قابل مشاهده است که در برخی مدل ها ضخیم تر و در برخی بسیار نازک و نامحسوس است. (با پیشرفت ویدئو وال ها در حال حاضر بعضی مدل ها با ضخامتی کمتر از ۱ میلیمتر ارائه میشوند که کیفیتی بی نظیر محسوب می شود.)
  • شدت نور دهی پنل های نمایشگر ویدیو وال نیز یکی از فاکتورهای کیفیت می باشد. بعنوان مثال با توجه به اینکه برخی از نمایشگر ها در محیط های مسقف بیرونی مورد استفاده قرار میگیرند، با توجه به نور زیاد محیط، نیاز است تا ویدئووال با شدت نوردهی بیشتر انتخاب گردد. ( این بازه بین ۴۵۰ تا ۲۰۰۰ متغیر است.) در عددهای پایین تر نیز پنل ها مناسب فضاهایی با نور کمتر میباشندکه بهتر است این میزان نوردهی قبل انتخاب و خرید ویدئووال مدنظر قرار گیرد.
  • طول مدت کارکرد و استفاده از ویدئو وال نیز یکی از فاکتور های مهم است. باید دقت داشت برای استفاده مداوم و شبانه روزی از نمایشگر ها باید از نماشگر های صنعتی طراحی شده مختص این کار بهره برد. بنابراین هنگام انتخاب مدل مورد نظر باید نحوه کاربری ویدئو وال دقت کرد.
  • پورت ها یا درگاه های ورودی و خروجی پنل ها نیز یکی از مواردی هستند که می توانند کمک کنند تصاویر از منابع مختلف و به روش های مختلف به نمایش درآمده و استفاده از ویدئو وال را انعطاف پذیرتر کنند. وجود پورت هایی مانند HTMI 1 ، HTMI2 ، USB2 ، VGA ، DVI ، DP و موارد مشابه می تواند جزو موارد ضروری و مزیت های پنل های نمایشگر به حساب آیند.

سوالات متداول قبل از خرید ویدئو وال

ویدئو وال چیست؟

Video Wall یا Display Wall مجموعه ای از چند نمایشگر هستند که با قرارگیری در کنار هم تصویری در ابعادی بسیار بزرگتر تشکیل می دهند. این پنل ها از نظر ظاهری مانند نمایشگر های خانگی هستند با این تفاوت که دارای قابلیت ها و قدرت سخت افزاری بیشتری هستند. بنابراین خرید ویدئو وال بیشتر با اهداف تجاری و صنعتی صورت میگیرد.

ابعاد ویدئو وال چه اندازه ای است؟

ابعاد پنل ها متغیر است و معمولا بسته به مدل آن هر نمایشگر می تواند به شکل تقریبی بازه ای بین ۵۵ تا ۸۵ اینچ یا بیشتر داشته باشد که بسته به مدل انتخابی متفاوت است. از نظر چینش پنل ها در کنار هم نیز محدودیت خاصی وجود ندارد و بیشتر محیطی که متقاضی در اختیار دارد ملاک است. بعنوان مثال می تواند نمای جلوی یک ساختمان بزرگ را در بر گیرد.

تفاوت و برتری های ویدئو وال های صنعتی با نمایشگر های خانگی چیست؟

با توجه به کاربری خاص ویدئو وال صنعتی که استفاده مداوم و طولانی مدت را میطلبد، مشخصات فنی این دستگاه ها متفاوت بوده و قابلیت های بیشتری را ارائه می دهد.

دارا بودن فن داخلی برای متعادل نگه داشتن دمای داخلی دستگاه ، تکنولوژی هوشمند صرفه جویی در انرژی مصرفی و قابلیت چینش پنل ها به شکل ماتریسی در ابعاد مختلف ( افقی و عمودی ) جزو مزیت های ویدئو وال های صنعتی هستند.

سایر قابلیت های ویدئو وال ها : کارکرد ۲۴ ساعته ، قابلیت کنترل از طریق گوشی هوشمند ، قابلیت اتصال به لپ تاپ و سایر دستگاه های هوشمند ، استفاده از چراغ LED برای کاهش دمای دستگاه ، قابلیت پخش ویدئو های آنلاین و ….

تفاوت ویدئو وال با تلویزیون شهری چیست؟

در تلویزیون شهری از پنل هایی استفاده میشود که در آن چراغ های ریز LED جاگذاری شده که چراغ های آن از نزدیک قابل تشخیص است و فناوری پیکسلی برای تصاویر وجود ندارد. بنابراین کیفیت بالایی را ارائه نمی کند. از نظر ظاهری ممکن است تلویزیون های شهری و ویدئو وال ها بسیار مشابه باشند. بیشترین شباهت مربوط به ابعاد وسیع هردو نمایشگر است که با قرار گرفتن ماژول ها در کنار هم محدودیتی در ابعاد ندارد.(همچنین پنل های تلویزیون شهری به صورت متری ارائه میشود.)  بنابراین ویدئو وال ها کیفیتی بسیار بالاتر دارند.

کدام ویدئو وال با کیفیت تر محسوب می شود؟

هرچند در هنگام خرید ویدئو وال ، انتخاب مدل بسته به سلیقه و نیاز کاربر است، اما به طور کلی موارد زیر معمولا جزو فاکتورهای کیفیت در نمایشگر ویدئو وال محسوب می شود:

وزن سبک تر ، ضخامت کمتر ، خط کادر و حاشیه نازک تر ، رزلوشن FHD ، شدت نوردهی بالاتر ، درگاه های اتصال متنوع تر و …

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند