خدمات نیوتک۱۳۹۹-۳-۱۴ ۱۹:۲۳:۲۹ +۰۰:۰۰

خدمات نیوتک

شرکت نیوتک به صورت تخصصی در زمینه طراحی و تولید نرم‌افزارها و سخت‌افزارهای چند لمسی و همچنین اجاره این تجهیزات به افراد و سازمان‌های مختلف فعالیت می‌کند. در کنار این موارد، نیوتک خدمات ویژه‌ای در حوزه نرم‌افزاری دارد و آن ارائه «بسته‌های نرم‌افزاری چند لمسی» و «نرم‌افزارهای چند لمسی سفارشی» است. در ادامه به صورت جزئی‌تر به هر یک از این موارد خواهیم پرداخت.

خدمات نرم افزار

بسته های نرم‌افزاری چند لمسی نیوتک

نیوتک با در نظر گرفتن نیاز و تقاضای عمومی مصرف‌کنندگان و گرایش بازار، بسته‌های نرم‌افزاری پیش‎فرضی را طراحی و تولید می‌کند که به صورت مجموعه‌های آماده برای فروش عرضه می‌شوند. در ادامه می‌توانید اطلاعات بیشتری درباره این بسته‌های نرم‌افزاری کسب کنید.

خدمات نرم افزار سفارشی

نرم‌ افزارهای چند لمسی سفارشی

این راهکارهای نرم‌افزاری، همان‌طور که از نامشان هم پیداست بر اساس نیازهای خاص مشتریان به صورت اختصاصی برای همان مشتری طراحی و تولید می‌شوند. در واقع با استفاده از این خدمات می‌توانید مطمئن باشید که شما تنها فردی هستید که این نسخه ویژه از نرم‌افزار چند لمسی را در اختیار دارید. نرم‌افزارهای چند لمسی سفارشی بیشتر مورد توجه نهادها و سازمان‌های بزرگ‌تر با نیازهای رسانه‌ای ویژه‌ قرار می‌گیرند؛ سازمان‌هایی که مایلیند هر کدام از این نیازها به واسطه خصوصیات منحصر به فرد در نظر گرفته شده در نرم‌افزار سفارشی، به بهترین شکل تامین شود. در ادامه می‌توانید چند نمونه از نرم‎افزارهای سفارشی تولید شده توسط نیوتک را با جزئیات بیشتر مشاهده کنید.

خدمات اجاره

اجاره

در دنیای پویای کسب و کار امروز، مواردی پیش می‌آید که افراد یا سازمان‌ها برای حضور در همایش‌های مختلف، نمایشگاه‌های بین‌المللی و مواردی از این دست به محصولات سخت‌افزاری چند لمسی نیاز پیدا می‌کنند. این موارد اگر چه مقطعی هستند اما به راهکاری تخصصی و باکیفیت نیاز دارند تا افراد و سازمان‌های یاد شده بتوانند دانش، خدمات یا کالای خود را با استفاده از بهترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات به مخاطبان هدف خود ارائه دهند.

نیوتک با در نظر گرفتن این نیاز، راهکاری تحت عنوان «اجاره محصولات» ایجاد کرده تا طیف وسیع‌تری از افراد بتوانند از مزایای بی‌شمار سخت‌افزارهای کاربردی نیوتک بهره ببرند.

برای مشاهده تصاویر و فیلم‌های مربوط به اجاره محصولات سخت‌افزاری چند لمسی، به بخش «پروژه‌ها» مراجعه کنید.

خدمات فروش

فروش

کارشناسان فروش نیوتک، از هرگونه سوال شما در زمینه محصولات و خدمات‌رسانی استقبال می‌کنند. در عین حال، برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت فروش محصولات نیوتک به بخش «استعلام قیمت» مراجعه کنید.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند