کیوسک هوشمند نیوتک در غرفه تات نفت روسیه

/کیوسک هوشمند نیوتک در غرفه تات نفت روسیه
کیوسک هوشمند نیوتک در غرفه تات نفت روسیه۱۳۹۸-۱۰-۱۸ ۱۳:۳۸:۲۸ +۰۰:۰۰

توضیحات

بسیار مفتخریم که تجربه همکاری با تات نفت روسیه را با اجاره کیوسک هوشمند نیوتک در نمایشگاه نفت و گاز تهران ، تکرار کردیم.

سال گذشته نیز با ارائه خدمات اجاره کیوسک هوشمند نیوتک به تات نفت، بعنوان یکی از شرکت های صاحب نام و معظم روسیه در خدمت ایشان بودیم . لذا خرسندیم که این خدمات در نهایت کیفیت ارائه شده و رضایت آن مجموعه را جلب نموده است تا جائیکه امسال نیز این تجربه همکاری تکرار شده است.

 در بیست و چهارمین دوره نمایشگاه نفت وگاز تهران نیز افتخار داشتیم تا غرفه تات نفت را به کیوسک  هوشمند نیوتک تجهیز نمائیم تاکلیه بازدیدکنندگان محترم این امکان را داشته باشند تنها از طریق لمس کردن صفحات تاچ کیوسک ها در کسری از ثانیه به هر آنچه میخواهند دست یابند!

 شاید در گذشته با پخش انواع کاتالوگ ،دریافت فرم های نظر سنجی کاغذی ، بهره گیری از نیروهای انسانی در زمینه ارائه و بازگو کردن خدمات شرکت ها ، نمایشگرهای پخش تبلیغات و …در غرفه های نمایشگاهی عده ای جذب و از آن طرف هم عده ای را دفع میکردیم! حال با آگاهی بیشتر و با در نظر گرفتن زمان کاربر و ایجاد جذابیت و تعامل برای ایشان، با تکنولوژی مالتی تاچ تعاملی یک جهش بزرگ در این زمینه داشته ایم که بسیار در ادامه این مسیر ما را نیرو می بخشد. لذا از اعتماد تک تک مشتریان عزیز کمال قدردانی را داریم

در آخر از این تجربه متوالی در همکاری با تات نفت خرسندیم و می کوشیم تا با حفظ کیفیت و ارائه تازه ترین های دنیای تکنولوژی های تعاملی، در آینده نیز خدمات ارزنده ای به ایشان و سایر همراهان نیوتک عرضه کنیم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند