کیوسک های هوشمند دریافت اطلاعات در غرفه آسان کارت

/کیوسک های هوشمند دریافت اطلاعات در غرفه آسان کارت
کیوسک های هوشمند دریافت اطلاعات در غرفه آسان کارت۱۳۹۸-۱۰-۱۸ ۱۳:۵۹:۱۰ +۰۰:۰۰

توضیحات

هر ساله اواخر بهمن ماه، نمایشگاه گردشگری دایر شده و نیوتک نیز با خدمات اجاره کیوسک های هوشمند و نرم افزارهای نمایشگاهی همواره حضور پررنگی در این نمایشگاه داشته است.

در بخش هایی از این نمایشگاه آداب و رسوم محلی نقاط مختلف ایران زمین به نمایش گذاشته شده و در بخش های دیگر ، خدمات مسافرت و گردشگری از جمله پروازها، هتل ها و ارائه دهندگان خدمات مسافرتی ایفای نقش می کنند؛ امسال نیز آسان کارت ، مطابق سالیان پیشین، بعنوان اصلی ترین ارائه کننده مسترکارت های ارزی بین المللی در دوازدهمین دوره این نمایشگاه حضور داشت.

 بدین ترتیب با تجهیز غرفه این شرکت به استند لمسی پایه s نیوتک و همچنین نرم افزار دریافت اطلاعات فرصت این همکاری برایمان رقم خورد. با بهره گیری از این تکنولوژی، بستری تعاملی ایجاد شد تا بازدیدکنندگان محترم کلیه اطلاعات خود را، تنها با لمس کردن صفحه کیوسک، در نرم افزار وارد کنند.

نرم افزار دریافت اطلاعات در واقع جای گزین روش های منسوخ گذشته کاغذی ست که در آن علاوه بر مصرف زیاد کاغذ، مخاطبان نیز از پر کردن آن ها فراری بودند! اکنون در نهایت سرعت و جذابیت ، کاربر با سیستم درگیر شده و تعامل پیدا می کند؛ از طرفی بدون هیچ زحمتی  یک گزارش کامل از دیتا بیس ایجاد شده در اختیار مجموعه قرار می گیرد. به این ترتیب پکیج این کیوسک های هوشمند و نرم افزارهای تعاملی یک سرویس تمام و کمال را در اختیار کاربر می دهد و همانطور که درنتیجه می بینیم این فناوری نوین  مورداستقبال کم نظیری از سوی بازدیدکنندگان قرار گرفته است.

در نهایت از اعتماد آن مجموعه محترم کمال قدردانی را داریم و برآنیم تا با حفظ کیفیت در تدوام این همکاری مانا باشیم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند