کیوسک های مسیریابی نیوتک در مجتمع تجاری تیراژه

/کیوسک های مسیریابی نیوتک در مجتمع تجاری تیراژه
کیوسک های مسیریابی نیوتک در مجتمع تجاری تیراژه۱۳۹۸-۱۰-۱۹ ۱۸:۵۲:۰۹ +۰۰:۰۰

توضیحات

تجهیز شدن مرکز تجاری تیراژه به کیوسک های مسیریابی نیوتک، که از استانداردهای روز جهانی در مراکز تجاری به شمار می آید ، می تواند پاسخی در جواب این سوال باشد که :”با توجه به تأسیس مداوم پاساژهای عظیم، چرا هنوز هم مراکز خرید قدیمی‌‌تر مشتری خودشان را دارند؟ مجموعه تیراژه از همان دسته پاساژهای قدیمی به شمار می رود که به دلیل سیاست های مدرن پایه گذاری و به روز رسانی متداوم آن همچنان رقیب بسیار جدی برای مراکز تجاری تازه تآسیس در تهران به شمار می رود.

مرکز خرید تیراژه در سال ۱۳۸۰ افتتاح شد و به‌طور رسمی کار خود را آغاز نمود؛ این مرکز در زمینی به مساحت ۸ هزار مترمربع و در چهار طبقه ساخته شده که طبقه زیرهمکف به پوشاک نوزاد، طبقه همکف، اول و دوم به پوشاک و طبقه آخر به نخستین شهربازی سرپوشیده کشور با نام سرزمین عجایب اختصاص دارد که با وسایل مدرن و متنوع، به یکی از قطب های سرگرمی کودکان و نوجوانان بدل شده است. همانطور که اشاره شد سیاست های مدیریتی تیراژه همواره بر به روزرسانی و افزایش کیفیت خدمات رسانی و نتیجتاً جلب رضایت مشتریان بوده است؛  در همین راستا این مرکز به تازگی به سیستم کیوسک های لمسی مسیریابی نیوتک تجهیز گردیده است.

در این نرم افزار، نقشه ای کامل از تمام طبقات پاساژ در دسترس مخاطبین محترم قرار گرفته است؛ بگونه ای که مشتریان قادر هستند تنها با لمس کردن مقصد مورد نظر خود، مسیر مناسب برای رسیدن به آنجا را مشاهده نمایند. علاوه بر این، امکان جستجوی فروشگاه ها و برندهای موجود در پاساژ و مشاهده انواع رویدادها همچون حراج ها، افتتاحیه ها، شوروم ها و … برای مشتریان محترم میسر گردیده است.

مفتخریم همگام با سیاست های مدیریتی مراکز تجاری سطح اول دنیا، با بهره گیری از تکنولوژی ها و راهکارهای به روز جهانی ، نرم افزار مسیریاب نیوتک را  بر روی کیوسک مالتی تاچ  در مرکز خرید معظم تیراژه اجرا کرده و امیدواریم ضمن افزایش میزان رضایتمندی مشتریان محترم، نرم افزار مسیریاب نیوتک را در دیگر مراکز تجاری کشورمان اجرا کنیم تا گامی بلند در جهت بومی سازی استفاده از نرم افزار مسیریابی در مراکز تجاری کشورمان برداریم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند