کیوسک های هوشمند ، میز لمسی و گالری اختصاصی در غرفه پاسارگاد

/کیوسک های هوشمند ، میز لمسی و گالری اختصاصی در غرفه پاسارگاد
کیوسک های هوشمند ، میز لمسی و گالری اختصاصی در غرفه پاسارگاد۱۳۹۸-۴-۱۸ ۱۵:۵۹:۴۳ +۰۰:۰۰

توضیحات

نیوتک مفتخر است در این دوره از نمایشگاه نفت و گاز همچون دوره های پیشین این رویداد، با اجاره کیوسک های هوشمند نیوتک حضوری پررنگ داشته باشد؛ در همین راستا بسیار خرسندیم که توانستیم علاوه بر همکاری مجدد با همراهان قدیمی، اولین تجربه کاری با مجموعه گسترش انرژی پاسارگاد را نیز رقم بزنیم .

نزدیک به ده سال است که این شرکت معظم با پشتوانه ی بسیار محکم بانک پاسارگاد ایران با هدف سرمایه گذاری در بخش انرژی و صنایع وابسته فعالیت می کند که در طول این مدت نیز موفق شده قدم های موثری در راستای این مهم بردارد.

پاسارگاد در نمایشگاه نفت وگاز تهران، که اردیبهشت امسال در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران در حالی برپایی ست، حضوری پررنگ داشته و به معرفی تاریخچه، خدمات و دستاوردهای خود پرداخته است.

ارائه جذاب و شسته رفته خدمات به علاقه مندان  برای شرکت کنندگان در نمایشگاه ،به خودی خود یک چالش محسوب م یشود. زمان بازدیدکنندگان در نمایشگاه محدود است وهمه آن ها از سخنرانی های تکراری کارشناسان غرفه های نمایشگاهی فراری اند!

از طرفی فضای غرفه های نمایشگاهی نیز بسیار محدود است و لذا امکان نمایش تمامی محصولات یک برند امکان پذیر نیست، اگر هم به جای محصول فیزیکی، خدمات ارائه شود که موضوع سخت تر و پیچیده تر می شود.

اینبار با نرم افزار اختصاصی گالری بر روی کیوسک های هوشمند از مدل SKS و میز جلومبلی تاچ سری U نیوتک در غرفه پاسارگاد، یک بستر تعاملی مدرن ایجاد شد؛ بطویکه ضمن نمایش ساختار مجموعه تجارت پاسارگاد ، تمامی پروژ ها و خدماتی که این شرکت در جای جای کشورمان به ثمر رسانیده است نیز بر روی نقشه گرافیکی ایران برای بازدیدکنندگان محترم قابل دستیابی ست.

در طول این چهار روز نمایشگاهی  تکنولوژی مدرن این میز و کیوسک های هوشمند، بسیار مورد پسند مهمانان غرفه گرفت و همچنین رضایتمندی مدیریت پاسارگاد را بهمراه داشت که در مجموع مارا نیز به هدف خود رسانید!

در پایان فرصت را مغتنم شمرده و از انتخاب آن مجموعه معظم قدردانیم. باشد که تداوم همکاری مان در  پروژه های آتی که نشان از رضایت مجموعه پاسارگاد از کیفیت خدمات را دارد،  پاسخی به اعتماد ایشان باشد.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند