کیوسک های نظرسنجی نیوتک در غرفه پلیمر برای چندمین بارمتوالی!

/کیوسک های نظرسنجی نیوتک در غرفه پلیمر برای چندمین بارمتوالی!
کیوسک های نظرسنجی نیوتک در غرفه پلیمر برای چندمین بارمتوالی!۱۳۹۸-۱۰-۲۱ ۱۷:۵۴:۳۵ +۰۰:۰۰

توضیحات

نیوتک مفتخر است برای سومین بار متوالی در زمینه اجاره کیوسک های نظرسنجی لمسی با مجموعه محترم پلیمر گلپایگان همکاری خود را تداوم بخشد.

پلیمر گلپایگان با بیش از سه دهه تجربه در صنعت لوله و اتصالات ، با ارائه تولیدات متنوع و مبتکر طرح‌های نوین در بخش‌های کشاورزی و ساختمان ، از پیشروان خلاق این صنعت بوده و در هجدهمین دوره نمایشگاه صنعت ساختمان سال جاری که در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران در حال برگزاری ست، با ارائه آخرین دستاوردهای خود حضوری پررنگ دارد. همکاری این مجموعه با نیوتک نیز خوشبختانه همواره رضایت توامان دو طرف را در پی داشته است. لذا بسیار خرسندیم که بار دگر این فرصت فراهم شد تا غرفه این شرکت را به استند لمسی سری B و نرم افزار دریافت اطلاعات نیوتک ، که تلفیق آن ها به کیوسک های نظرسنجی معروف است، تجهیز نماییم .

 همانطور که بازخوردهای پیشین بهره وری از این تکنولوژی تعاملی در غرفه پلیمر بسیار مثبت بوده است، اینبار نیز مخاطبان از این بستر گرافیکی لمسی بعنوان یک پل ارتباطی  استقبال کرده و برخلاف سیستم های سنتی رایج، در نهایت سرعت ضمن ورود اطلاعات یک پیام خوشامدگویی بهمراه لینک کاتالوگ به روزترین محصولات پلیمر را از طریق تلگرام دریافت نمودند. در نهایت نیز گزارشی تحت عنوان یک دیتا بیس از کلیه بازدیدکنندگانی که اطلاعات خود را ثبت کرده بودند در اختیار مجموعه پلیمر قرار گرفت.

 نیوتک این همکاری پیوسته را بسیار ارج نهاده و از اعتماد مجموعه محترم پلیمر گلپایگان کمال قدردانی را دارد.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند