کیوسک های لمسی نیوتک و نسخه جدید دیزاین در شعب نوین چوب

/کیوسک های لمسی نیوتک و نسخه جدید دیزاین در شعب نوین چوب
کیوسک های لمسی نیوتک و نسخه جدید دیزاین در شعب نوین چوب۱۳۹۸-۱۰-۱۹ ۱۸:۴۷:۲۰ +۰۰:۰۰

توضیحات

سال گذشته در اولین همکاری نیوتک و نوین چوب خوزستان و به سفارش این مجموعه محترم، بسته نرم افزاری دیزاین بر روی کیوسک های لمسی نیوتک برای نخستین بار رونمائی شد.

نرم افزاری که بسته به نیاز کسب و کار ها در حیطه مبلمان، صنعت چوب، دکوراسیون و خودرو طراحی شده و بر اساس آن مشتری امکان امتحان کردن آیتم های مختلف در انواع محیط های سه بعدی مربوط را دارد. از آن طرف یک گزارش کامل از تحلیل رفتار مشتری و وضعیت کیوسک های لمسی نیوتک در شعب ، در پنل مدیریتی این نرم افزار ، همواره قابل دستیابی بوده است؛ این ها تازه بخشی از دلایلی ست که نوین چوب را به بهره گیری مجدد از کیوسک های لمس نیوتک و نسخه جدید نرم افزار دیزاین واداشت.

لذا همزمان با نهمین دوره نمایشگاه میدکس ، که بهمن ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد ، علاوه بر به روز رسانی نرم افزار دیزاین و افزودن چندین محیط سه بعدی و قابلیت های جدید نظیر امکان مشاهده پیش نمایش محیط های طراحی شده، ارسال نوتیفیکیشن به منظور اطلاع رسانی محصولات جدید و …، حدود ۱۰ دستگاه استند لمسی عمودی دیگر ،درکنار سری نخست کیوسک های لمسی نیوتک، نیز در اختیار این مجموعه قرار گرفت.

در کنار سایر کاربری های تکنولوژی مالتی تاچ ، به کارگیری کیوسک های لمسی نیوتک در فروشگاه ها ، فاز جدیدی ست که در ابتدای این مسیر بسیار موفق بوده است که آنرا به فال نیک می گیریم.

در پایان ضمن تبریک مجدد به مجموعه مدرن نوین چوب خوزستان که همواره در بهره گیری از تازه های تکنولوژی در راستای بهبود سطح کیفی خدمات رسانی پیشتاز بوده است، از اعتماد ایشان و شخص محترم مدیریت مجموعه، جناب آقای مهندس همدانی، بسیار قدردانیم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند