اجاره کیوسک های لمسی نیوتک در غرفه شهرداری

/اجاره کیوسک های لمسی نیوتک در غرفه شهرداری
اجاره کیوسک های لمسی نیوتک در غرفه شهرداری۱۳۹۸-۴-۱۶ ۱۵:۲۵:۳۸ +۰۰:۰۰

توضیحات

بسیار خرسندیم که در بیست و چهارمین دوره از نمایشگاه الکامپ در سال جاری، با اجاره کیوسک های لمسی و نرم افزارهای نمایشگاهی ، فرصت همکاری با مشاغل مختلف در این زمینه را به دست آوردیم.

پیش از این نیز اخبار حضور نیوتک در غرفه های مختلف در حوزه های اجاره کیوسک های لمسی ، انواع نرم افزارهای نمایشگاهی و تکنولوژی تعاملی و … در الکامپ امسال منتشر شد؛ در همین راستا افتخار آن را داشتیم تا اینبار غرفه شهر هوشمند شهرداری تهران را نیز به استند لمسی مدل SKS ، از سری مدل های افقی کیوسک های لمسی نیوتک، تجهیز نماییم. این مدل از استندهای تعاملی نیوتک به دلیل طراحی متفاوت پایه و زاویه صفحه نمایش که دیدِ بیار مطلوبی را برای کاربر ایجاد میکند، بسیار پرطرفدارند وضمنا به همین علت گاهاً بعنوان میز های لمسی نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

بنابراین با تجهیز غرفه شهرداری محترم تهران به این مدل معروف از کیوسک های لمسی نیوتک، بازدیدکنندگان محترم برای دسترسی به  آخرین دستاوردها و  سیاست های آتی شهرداری محترم تهران برای ایجاد “تهرانی هوشمند ” و کلیه اخبار تکمیلی، کاری به جز لمس کردن صفحه کیوسک نداشته باشند! تعامل کاربر با دستگاه از مهم ترین ویژگی دنیای تکنولوژی مالتی تاچ به شمار می آید و البته همانطور که می بینید نظر مخاطبان را نیز به خود جلب کرده است. با این روند پیش بینی می شود در دو سال آینده این کیوسک های لمسی تقریبا بنوعی همه گیر شود!

در پایان فرصت را مغتنم شمرده و از اعتماد این ارگان محترم نهایت قدردانی را داریم؛ برآنیم تا با ارائه به روزترین های دنیای تکنولوژی در سطح شهری ، قدم های موثری در مسیر هوشمندسازی پایتخت و به تبع آن سایر کلان شهرهای کشورمان ، برداریم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند