کیوسک های لمسی نیوتک در غرفه شهرداری شیراز

/کیوسک های لمسی نیوتک در غرفه شهرداری شیراز
کیوسک های لمسی نیوتک در غرفه شهرداری شیراز۱۳۹۸-۱۰-۸ ۱۱:۴۸:۳۷ +۰۰:۰۰

توضیحات

در ادامه حضور پر رنگ نیوتک در تهران هوشمند امسال، غرفه شهرداری شیراز در این رویداد به کیوسک های لمسی نیوتک ، مدل SKS ، تجهیز شد.

این مدل از کیوسک های لمسی نیوتک در این رویداد مهم، کاربران فراوانی داشته است؛ نکته ای که در سازه این مدل از کیوسک های لمسی جلب توجه کرده و آنرا از سایر استند ها متمایز می کند، طراحی پایه و امکان جداسازی صفحه نمایش از پایه این کیوسک تاچ است. از طرفی زاویه ی پایه این مدل با صفحه نمایش آن در یک محدوده مشخص قابل تغییر و تنظیم می باشد ؛ گویی این مدل نقش دو کاربری میز و استند را همزمان بازی می کند .

شهرداری شیراز اما در همایش تهران هوشمند ، از SKS ها ، بعنوان بستری تعاملی جهت نمایش وبسایت، معرفی خدمات و آخرین اخبار خود بهره گرفت. چرا که صفحه نمایش ۱۰ لمسی این کیوسک های لمسی ، این امکان را به کاربر می دهد تا با لمس کردن پنل، به قسمت های مختلفی که مد نظر دارد دسترسی داشته و شخص ، تجربه منحصر به فرد خود را با دستگاه داشته باشد . درست بر خلاف شیوه های سنتی گذشته که در آن صرفا به پخش یک بنر تبلیغاتی ، یا توضیحات شفاهی و البته گاهاً تکرای کارشناسان نمایشگاهی بسنده می شد! در این روش نوین ، کاربر بنوعی حق انتخاب داشته تا اطلاعات مورد نیازش را در کسری از ثانیه از طریق این کیوسک های لمسی بدست آورد.

سرعت، سهولت و جذابیت تکنولوژی مالتی تاچ در این کیوسک های لمسی  تنها بخشی از دلایلی ست که استفاده از این سیستم ها را هر بار با استقبال چشمگیری روبرو می کند! در نهایت نیوتک از این استقبال کمال خرسندی را دارد و بدون شک برای تداوم این رضایت بیش از پیش می کوشد .

در پایان از همکاری با شهرداری محترم شیراز کمال افتخار را داشته و برای ایشان موفقیت روز افزون را خواستاریم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند