کیوسک های تاچ آیفونی نیوتک در رونمائی از اپلیکیشن پاکزی

/کیوسک های تاچ آیفونی نیوتک در رونمائی از اپلیکیشن پاکزی
کیوسک های تاچ آیفونی نیوتک در رونمائی از اپلیکیشن پاکزی۱۳۹۸-۱۰-۱۷ ۱۵:۵۸:۱۲ +۰۰:۰۰

توضیحات

اولین همکاری سه جانبه نیوتک، ساینتک و گروه محترم پاکزی با اجاره کیوسک های تاچ آیفونی نیوتک شکل گرفت.

 اولین دوره از نمایشگاه بین المللی مدیریت پسماند،بازیافت، ماشین آلات و تجهیزات وابسته، آذر ماه امسال در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب تهران، برگزار شد. این نمایشگاه با موضوعیت مدیریت پسماند و بازیافت میزبان کلیه فعالان این صنعت و همچنین علاقه مندان محترم بود. در این میان پاکزی، بعنوان زیر مجموعه گروه محترم نرم افزاری اکسون ویژن، از آخرین دستاورد خود دراین زمینه تحت عنوان اپلیکیشن ” پاکزی” رونمائی کرد.

 نیوتک نیز افتخار آن را داشت تا با این مجموعه خلاق همکاری داشته و غرفه پاکزی را به کیوسک های تاچ عمودی، معروف به کیوسک های تاچ آیفونی ، تجهیز نماید. این کیوسک ها با نصب شبیه ساز اندورید، کاملا نقش یک موبایل در ابعاد بزرگ را برای کاربر ایجاد می کنند. بدین ترتیب تنها با لمس کردن استندها ، کلیه بخش های این نرم افزار موبایل برای بازدیدکنندگان محترم قابل دستیابی بود. پاکزی سامانه هوشمند پسماند خشک در مبدأ ست که با هدف فرهنگ سازی تفکیک زباله، در نظر دارد با مشارکت ساکنین منازل مسکونی، مجتمع های اداری، تجاری و تفریحی زباله های خشک را جمع آوری و به مرکز بازیافت انتقال دهد.

لذا ضمن تبریک به مجموعه اکسون ویژن و پروژه پاکزی، دست کلیه فعالانی که در راستای سیاست های زیست محیطی کشور، درجهت ارتقاء سطح کیفی پسماندها و جلوگیری از آلودگی اکوسیستم و منابع طبیعی گام برمی دارند، را می فشاریم .

در پایان از اعتماد و حمایت آن مجموعه محترم کمال امتنان و قدردانی را داریم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند