کیوسک های ایستاده لمسی نیوتک در محک

/کیوسک های ایستاده لمسی نیوتک در محک
کیوسک های ایستاده لمسی نیوتک در محک۱۳۹۸-۱۰-۱۸ ۱۳:۵۲:۲۰ +۰۰:۰۰

توضیحات

پنجمین همایش بین المللی “مسئولیت اجتماعی شرکت ها” در حالی برگزار شد که نیوتک با اجاره کیوسک های ایستاده لمسی ، برای اولین بار افتخار همکاری با مجموعه خیریه محک را بدست آورد.

موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان محک را همه میشناسید! در طول بیست وهفت سال سابقه این موسسه غیردولتی ،همواره حضور مدیران نیک اندیش و مردم نیکوکار ِهمراه بسیار چشمگیر بوده است ؛ما نیز مفتخریم که طی این همایش، در قالب مجموعه نیوتک، فرصت همراهی ایشان را ، هرچند کوتاه، بدست آوردیم.

همایش مسئولیت اجتماعی شرکت ها که هر ساله همزمان با روز جهانی سرطان کودک توسط مجموعه محک برگزار می شود، اسفند ماه سال جاری نیز به قوت خود باقی بود. در طول این همایش صاحب‌نظران داخلی و بین‌المللی حول محورهای مدل‌های برنامه‌ریزی، مدل‌های اجرا و استانداردهای گزارش‌دهی به سخنرانی پرداخته و مخاطبان محترم نیز به کلیه اخبار ، برنامه ریزی ها و وبسایت محک توسط کیوسک های ایستاده لمسی نیوتک دسترسی داشتند. بنابراین تنها با لمس این صفحات لمسی ضمن دستیابی به موارد لازم، امکان پر کردن یک سری فیلدهای اطلاعاتی برای سیستم های گزارش گیری نیز در نهایت سهولت، جذابیت و سرعت فراهم شد.

به این ترتیب علاوه بر حذف سیستم پر کردن فرم های کاغذی ، بستری فراهم شد تا ضمن جذابیت و سرعت، کاربران را با خود درگیر کرده و یک ارتباط تعاملی شکل بگیرد که خواستگاه سیستم های مالتی تاچ نیز همینست!

در پایان از اعتماد موسسه خیریه محک و فرصتی که بدین واسطه در اختیار نیوتک قرار دادند، نهایت قدردانی را داریم و دست این عزیزان نیکوکار را می فشاریم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند