کیوسک های آیفونی نیوتک در غرفه تاپ

/کیوسک های آیفونی نیوتک در غرفه تاپ
کیوسک های آیفونی نیوتک در غرفه تاپ۱۳۹۸-۱۰-۱۶ ۱۲:۴۶:۲۶ +۰۰:۰۰

توضیحات

در ادامه روند خدمات اجاره تجهیزات نمایشگاهی نیوتک در الکامپ امسال، افتخار داشتیم تا غرفه (تاپ) را نیز به کیوسک های آیفونی نیوتک تجهیز نموده و اولین تجربه مشترک کاری را با این مجموعه صاحب نام رقم بزنیم.

تجارت الکترونیک پارسیان که بهمراه شرکت های زیرمجموعه و استارتاپ های خود، در این دوره از این نمایشگاه الکامپ حضوری پررنگ دارد، اینبار دست به ابتکار جالبی زده و بدین ترتیب بازدیدکنندگان زیادی را به سمت غرفه خود فراخوانده است. در همکاری اخیر نیوتک و تاپ در الکامپ، افتخار با استفاده از کیوسک های آیفونی نیوتک در غرفه تاپ ، یک سری خدمات تعاملی از جنس سرگرمی همچون لیگ های بازی ، قرعه کشی و …  خدمت مهمانان عزیز ارائه شد تا  ضمن معرفی سرویس های جدید اپلیکیشن تاپ و رونمایی از کمپین تبلیغاتی این شرکت،  فضایی جذاب و پویا برای مخاطبان محترم ایجاد شود که در نتیجه نیز بسیار رضایت بخش بود. چرا که رضایت سه گانه بازدیدگنندگان ، مجموعه تاپ و البته نیوتک را توامان بهمراه داشت!

در پی این استقبال کم نظیر، نیوتک برآنست تا علاوه بر حفظ این همکاری در زمینه اجاره کیوسک ها آیفونی و امکان بهره وری مقطعی و مقرون به صرفه از تجهیزات تاچ نمایشگاهی، زمینه ساز همکاری های بیشتر آتی در حوزه های مختلف باشد بطوریکه صنوف بیشتری را در طول زمان در بر بگیرد.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند