کیوسک های آیفونی نیوتک در رونمائی اپلیکیشن رویال بانک

/کیوسک های آیفونی نیوتک در رونمائی اپلیکیشن رویال بانک
کیوسک های آیفونی نیوتک در رونمائی اپلیکیشن رویال بانک۱۳۹۸-۳-۲۶ ۱۳:۲۵:۵۲ +۰۰:۰۰

توضیحات

نیوتک افتخار دارد در چهارمین دوره نمایشگاه تراکنش ایران ، از آخرین مدل کیوسک های کلاسیک تاچ خود ،معروف به کیوسک های آیفونی ، بمنظور رونمائی از اپلیکیشن خلاقانه رویال بانک بهره گیرد.

لویال بانک ، برنامه ای ست رایگان برای تمامی دارندگان کارت های وفاداری (شتاک) که البته کارت های بانکی ( شتاب) نیز به زودی در دایره خدمات آن خواهند گرفت. دسترسی آسان، امینت بالا در کارت های بانکی، مشاهده تراکنش ها ، صرفه جویی در زمان، امکان اتصال نامحدود کارت ها و راهکارهای خلاقانه درفناوری پرداخت تنها بخشی از قابلیت ها این اپلیکیشن ست که به تازگی از آن در دونسخه اندروید و آی آو اس رونمائی شد.

نیوتک نیز که همواره در مسیر تکنولوژی پیشتاز ست با استقبال فراوان و نهایت افتخار، اولین تجربه همکاری خود را با آن مجموعه محترم جهت رونمائی از این نرم افزار موبایل بدست آورد تا با استفاده از کیوسک های آیفونی ،به نوعی  نهایتِ شبیه سازی ممکن برای کاربران محترمی که از این اپلیکیشن بر روی گوشی های تلفن همراه شان استفاده خواهند کرد، ایجاد گردد.

لذا نظر به استقبال بازدیدکنندگان و مخاطبان محترم ، نیوتک ضمن تبریک به آن مجموعه محترم بر آنست تا با این تیم خلاق ایرانی ، تجربه کاری خود را تکرار نماید. ضمناً از آنجا که صنعت بانکداری، یکی از اهداف اصلی تحریم‌هاست و این رویداد فناورانه فرصت مغتنمی برای شور و نشاط ملی در این بحبوحه تاریخی به شمار می آید، از کلیه تیم برگزاری این رویداد به نوبه ی خود قدردانیم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند