کیوسک نمایشگاهی نیوتک در غرفه ایرانسل

/کیوسک نمایشگاهی نیوتک در غرفه ایرانسل
کیوسک نمایشگاهی نیوتک در غرفه ایرانسل۱۳۹۸-۵-۱۴ ۱۵:۱۲:۲۲ +۰۰:۰۰

توضیحات

در دومین همکاری متوالی با ایرانسل، افتخار آنرا داشتیم تا غرفه این شرکت را به کیوسک نمایشگاهی تاچ نیوتک تجهیز نمائیم.

ایرانسل بعنوان یکی از مدعیان اصلی دنیای کامپیوتر و تجارت الکترونیک در الکامپ ۲۰۱۹ نیز حاضر شد. غرفه ایرانسل به دو بخش خانگی و سازمانی تقسیم می شد که در بخش سازمانی ، ایرانسل جدیدترین دستاوردهای IOT (اینترنت اشیاء) را همراه خود به الکامپ ۲۵ آورده بود.

نیوتک نیزدر این میان افتخار داشت تا با ارائه کیوسک نمایشگاهی مدل SKS، بستر تعاملی جذابی را در اختیار ایشان قرار داده تا به شیوه ای مدرن و جذاب ، به معرفی تازه های خود بپردازند و از آن طرف نیز بازدیدکنندگان  نیز با استفاده از همین بستر مالتی تاچ ،علاوه بر مشاهده تیزرها و محتواهای ویدئویی مجموعه، به اطلاعاتی که لازم دارند دست پیدا کنند.

این مدل کیوسک نمایشگاهی نیوتک از دو منظر بسیار منحصر به فرد بوده و در نمایشگاه ها به شدت از آن استقبال میشود. نخست آنکه پایه و صفحه نمایش این مدل از یکدیگر جدا شده و نتیجتا با دو کاربری آل این وان دیواری و همچنین در قالب کیوسک لمسی قابل استفاده میباشد. نکته دیگر آنکه زاویه صفحه نمایش بر روی پایه در یک محدوده مشخص قابل تغییر بوده که موجب می شود زاویه دید مناسب را بتوان برای کاربر ایجاد کرد؛ ضمنا از این مدل بعنوان میزهای لمسی نیز استفاده میشود.

لذا این پروژه اجاره ای نیوتک نیز بار دیگر موفقیت و رضایت دو سویه صاحبان کسب وکار و مخاطبین عزیز مراجع را بهمراه داشت.

از اینکه توانسته ایم در الکامپ ۲۵ ، بار دیگر فرصت خدمات رسانی به  همراهان قدیمی مان را داشته باشیم، بسیار خرسندیم و قطعا می کوشیم با حفظ و البته ارتقای کیفیت، در این تعامل رضایت بخش مانا باشیم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند