کیوسک نظرسنجی نیوتک در اسپرتکس امسال

/کیوسک نظرسنجی نیوتک در اسپرتکس امسال
کیوسک نظرسنجی نیوتک در اسپرتکس امسال۱۳۹۸-۱۰-۲۱ ۱۶:۴۸:۰۹ +۰۰:۰۰

توضیحات

نیوتک مفتخر است با ارائه خدمات اجاره کیوسک نظرسنجی لمسی ، در هفدهمین دوره نمایشگاه اسپرتکس حضور داشته باشد.

نمایشگاه بین المللی تهران، اینبار میزبان ۱۶۰ غرفه از فعالان حوزه تجهیزات ورزشی داخلی و خارجی و همچنین شرکت های  ارائه دهنده مکمل های خوراکی، من جمله مجموعه ستارگان نیک، بود.این شرکت با آزمایشگاه های مجهز میکروبیولوژی ، شیمیایی و کنترل حین تولید با بهره گیری از جدیدترین و مدرنترین تجهیزات آزمایشگاهی قادر به انجام کلیه آزمایش ها بامطابق با آخرین استانداردهای فارماکوپه جهانی است.

نرم افزارهای نمایشگاهی بر روی کیوسک های تاچ نیوتک در غرفه ستارگان نیک!

همانطور که اشاره شد، نیوتک با تجهیز غرفه این مجموعه به کیوسک نظرسنجی و همچنین استندهای های لمسی ویندوز و اندرویدی، در مدل ها و ابعاد مختلف، بستر تعاملی لازم جهت ارتباط بازدید کنندگان محترم را فراهم آورد تا ضمن دسته بندی محصولات و خدمات، امکان نظرسنجی و دریافت اطلاعات بازدیدکنندگان نیز تنها از طریق لمس کردن استندها میسر باشد. نهایتاً گزارشی از نرم افزار اینفورمیشن در اختیار آن مجموعه محترم قرار گرفت تا ضمن غنی سازی دیتا بیس مخاطبان محترم ، کلیه پیشنهادات و انتقادات دریافتی را ملاحظه فرمایند.

نیوتک در پایان ضمن تقدیر از مدیریت خلاق و محترم مجموعه ستارگان نیک، جناب آقای مهندس حسین رجبی، از اعتماد ایشان کمال تشکر را دارد. امید است در آینده ای نزدیک شاهد همکاری های بیشتر با آن مجموعه معظم باشیم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند