کیوسک مسیریابی نیوتک اینبار درگالریا زعفرانیه

/کیوسک مسیریابی نیوتک اینبار درگالریا زعفرانیه
کیوسک مسیریابی نیوتک اینبار درگالریا زعفرانیه۱۳۹۸-۳-۱۹ ۰۹:۳۹:۵۴ +۰۰:۰۰

توضیحات

طرح اجرای کیوسک های مسیریابی نیوتک که با استقبال مراکز تجاری کشور در کلان شهرها به ویژه پایتخت در حال گسترش می باشد، اینبار در مرکز لوکس گالریا زعفرانیه تهران اجرا شد؛ نام این پاساژ مدرن که به تازگی در منطقه ولنجک به مرحله بهره برداری رسیده است، حتی قبل از افتتاحیه بر سر زبان ها افتاده است؛ معماری منحصر به فرد، بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا، رعایت استاندارهای بین المللی و … تنها چند مورد از عوامل بازخورد مثبت ساخت این مرکز تجاری مجلل،به ویژه در منطقه زعفرانیه، می باشد؛ در راستای همین سیاست ها، نیوتک افتخار همکاری با آن مجموعه محترم را در زمینه فروش استند لمسی و راهکار مسیریاب پیدا نمود.

در نرم افزار مسیریاب نیوتک، نقشه ای کامل از پاساژ در دسترس مخاطبین محترم قرار میگیرد؛ بگونه ای که کاربران قادر باشند تنها با لمس کردن مقصد مورد نظر خود، مسیر مناسب برای رسیدن به آنجا را مشاهده نمایند. علاوه بر این، امکان جستجوی فروشگاه ها و برندهای موجود در پاساژ و مشاهده انواع روی دادها همچون حراج ها، افتتاحیه ها، شوروم ها و … برای مشتریان محترم میسر خواهد شد.

نیوتک از همکاری ایجاد شده با آن مجموعه محترم کمال افتخار را دارد و میکوشد با جلب رضایت روزافزون ِفعالان محترم در حیطه مراکز تجاری وهمچنین مردم عزیز، در مسیر اشاعه بهره وری از تکنولوژی های تعاملی در مراکز خرید کشورمان مانا باشد.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند