کیوسک مسیریابی نیوتک در غرفه مسافرت مرکز تجاری پالادیوم

/کیوسک مسیریابی نیوتک در غرفه مسافرت مرکز تجاری پالادیوم
کیوسک مسیریابی نیوتک در غرفه مسافرت مرکز تجاری پالادیوم۱۳۹۸-۳-۱۹ ۱۶:۵۲:۵۲ +۰۰:۰۰

توضیحات

در آستانه نوروز ۹۵، برای اولین بار از راهکار مسیریابی نیوتک بر روی استندهای لمسی در غرفه مسافرت،در مرکز تجاری پالادیوم،استفاده شد؛ این مرکز تجاری لوکس، در منطقه زعفرانيه تهران ، ۱۱ طبقه در ضلع شمالي و ۶ طبقه زیر همکف، مجموعه‌‌ای‌ متنوع و كامل از امكانات و خدمات را در دل خود جاي داده است. پالادیوم با به بکارگیری از به روزترین معماری و تکنولوژی های روز دنیا، از مدرن ترین مراکز خرید ایران محسوب می شود.

در اجرای آزمایش کیوسک مسیریابی نیوتک در این مجتمع، نقشه ای کامل از طبقه همکف B پاساژ در دسترس مخاطبین محترم قرار گرفته است؛ بگونه ای که مشتریان قادر هستند تنها با لمس کردن مقصد مورد نظر خود، مسیر مناسب برای رسیدن به آنجا را مشاهده نمایند. علاوه بر این، امکان جستجوی فروشگاه ها و برندهای موجود در پاساژ و مشاهده انواع روی دادها همچون حراج ها، افتتاحیه ها، شوروم ها و … برای مشتریان محترم میسر گردیده است.

در حالت عدم استفاده ار استندها نیز، تبلیغات اسپانسرها و برندهای مختلف پخش می شود و به این ترتیب منافع صاحبان محترم این مراکز نیز تأمین گردیده است.

مفتخریم همگام با سیاست های مدیریتی مراکز تجاری سطح اول دنیا، با بهره گیری از تکنولوژی ها و راهکارهای به روز جهانی ، نسخه آزمایشی نرم افزار مسیریاب نیوتک را  بر روی کیوسک مالتی تاچ  در مرکز خرید پالادیوم تهران اجرا کرده و امیدواریم ضمن افزایش میزان رضایتمندی مشتریان محترم، نسخه کامل نرم افزار مسیریاب نیوتک را در این پاساژ و دیگر مراکز تجاری کشورمان اجرا کنیم تا گامی بلند در جهت بومی سازی استفاده از نرم افزار مسیریابی در مراکز تجاری کشورمان برداریم.

شما می توانید با کلیک بر روی لینک لنزور و آپارات نیوتک، مجموعه تصاویر و فیلم های مربوط به اجرای مسیریابی در پالادیوم را مشاهده فرمایید.

 

مشاهده فیلم اجرای آزمایشی کیوسک های مسیریابی در پالادیوم

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند