کیوسک لمسی و میز تعاملی تاچ نیوتک در غرفه پاسارگاد

/کیوسک لمسی و میز تعاملی تاچ نیوتک در غرفه پاسارگاد
کیوسک لمسی و میز تعاملی تاچ نیوتک در غرفه پاسارگاد۱۳۹۸-۱۰-۱۸ ۱۳:۲۱:۲۳ +۰۰:۰۰

توضیحات

بسیار خرسندیم که با جلب رضایت مجموعه پاسارگاد در زمینه اجاره کیوسک لمسی و همچنین میز تاچ ، پاسخ مناسبی به اعتماد متوالی آن مجموعه محترم ارائه کردیم.

امسال نیز در بیست و چهارمین دوره از نمایشگاه بین المللی نفت و گاز تهران موفق شدیم تا غرفه گسترش انرژی پاسارگاد را به سری خازنی میز تاچ و دو مدل از سری های عمودی کیوسک لمسی نیوتک تجهیز نمائیم.

 از طرفی سال گذشته نرم افزار اختصاصی پاسارگاد نیز جهت معرفی تاریخچه آن شرکت و اطلاعات تکمیلی از پروژه های انجام شده در جای جای میهنمان رونمائی شد. در این نرم افزار اختصاصی، در قالب یک نقشه گرافیکی از کشور عزیزمان، کلیه پروژه های انجام شده در هر شهر و استان ، تنها با لمس کردن آن نقاط بر روی نقشه از طریق کیوسک لمسی قابل نمایش بود. لذا نظر به استقبال بازدیدکنندگان محترم در سال گذشته، امسال نیز با یک سری تغییرات جزئی، این نرم افزار اختصاصی نیوتک بر روی میز تاچ و هر دو مدل کیوسک لمسی نیوتک ، در اختیار کاربران عزیز قرار گرفت.

تلفیق سخت افزارهای لمسی و نرم افزارهای تعاملی این روزها یک پکیج تمام و کمال در انواع زمینه های ارائه ، نمایش، تبلیغات، آموزش و … در اصناف مختلف جای خود را باز کرده است. چراکه بر خلاف سیستم های چذشته که دربهترین حالت صرفا به نمایش یک سری محتوای تصویری ختم میشد، حال با این تکنولوژی کاربر با سیستم درگیر شده و به اصطلاح تعامل دارد.

 لذا نیوتک، بعنوان ارائه دهنده این خدمات ، از این استقبال و حمایت ملی کمال خرسندی را داشته و البته در نهایت از اعتماد و حمایت گسترش انرژی پاسارگاد، بعنوان یکی از همراهان همیشگی نیوتک، نیز بسیار سپاسگزارست.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند