کیوسک لمسی هوشمند نیوتک در سانوفی

/کیوسک لمسی هوشمند نیوتک در سانوفی
کیوسک لمسی هوشمند نیوتک در سانوفی۱۳۹۸-۱۰-۲۱ ۱۷:۴۷:۴۵ +۰۰:۰۰

توضیحات

برای دومین بار افتخار همکاری با سانوفی فرانسه را با اجاره کیوسک لمسی هوشمند نیوتک بدست آوردیم . شرکت دارویی سانوفی شرکت صاحب نام چندملیتی ست که مقر اصلی آن در پاریس بوده و چند سالی ست که در ایران نیز نمایندگی دارد.
در هجدهمین کنگره داروسازان سال جاری، که در محل سالن همایش های رازی دانشکده علوم پزشکی ایران برگزار شد ، سانوفی نیز به معرفی تازه های خود پرداخت. در این میان نیوتک نیز با اجاره کیوسک هوشمند لمسی سری s بهمراه نرم افزار گالری توانست برای دومین بار با سانوفی همکاری کند.
نرم افزار گالری نیوتک از جمله نرم افزارهای نمایشگاهی پر طرفدار نیوتک بشمار می آید. این نرم افزار یک بستر تعاملی گرافیکی در اختیارتان قرار می دهد تا انواع محتوا در قالب تصاویر، انواع فایل و بروشور ، فایل های ویدئویی و … را در دسته بندی ها و صفحات مختلف در نهایت جذابیت به مخاطبان تان عرضه کنید . از طرفی اجرای این نرم افزار تعاملی بر روی یک دستگاه کیوسک لمسی هوشمند ، این امکان را ایجاد می کند تا مخاطبان تنها از طریق لمس کردن صفحه نمایش این آل وان های تاچ اسکرین، به قسمت های مختلف نرم افزار دسترسی داشته و حتی بصورت چندکاربره نیز از آن استفاده کنند.
از آنجائیکه در این شیوه مدرن، کاربر خود با سیستم درگیر شده و بنوعی تعامل دارد ، خبری از سخنرانی ها طولانی کارشناسان فروش نمایشگاهی نیست!
سرعت، جذابیت و سهولت و کارایی ارزش هایی ست که مخاطب را در این راهکار مدرن به سمت خود فرا میخواند.

لذا در این همکاری، خدمات نرم افزاری گالری نیوتک نیز به سانوفی ارائه شد. بدین ترتیب که کلیه داروها و خدمات سانوفی در نرم افزار گالری نیوتک و بر روی استند لمسی سری s در معرض عموم بازدیدکنندگان محترم این کنگره قرار گرفت.
تداوم همکاری با یک برند معتبر همچون سانوفی، نشان از رضایت مشتری داشته و ما را نیز سربلند می کند ؛ لذا از اعتماد دوباره ی ایشان کمال قدرشناسی را داشته و برآنیم تا در حفظ کیفی خدمات مان کوشا باشیم .

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند