کیوسک لمسی نیوتک برای دومین بار در غرفه کرونه

/کیوسک لمسی نیوتک برای دومین بار در غرفه کرونه
کیوسک لمسی نیوتک برای دومین بار در غرفه کرونه۱۳۹۸-۱۰-۱۸ ۱۴:۰۷:۱۰ +۰۰:۰۰

توضیحات

برای دومین بار در زمینه اجاره کیوسک لمسی نیوتک به شرکت محترم کرونه، در نمایشگاه نفت و گاز امسال این تجربه همکاری را با ایشان تکرار کردیم که بسیار موجب افتخار ماست.

در بیست و چهارمین دوره نمایشگاه بین المللی نفت و گاز تهران که مطابق معمول، اردیبهشت ماه ، در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد، کرونه نیز بعنوان یکی از بزرگترین تأمین کنندگان تجهیزات تخصصی کنترل و اندازه گیری متغیرهای فیزیکی صنایع حضور داشت.

مطابق سال قبل، در غرفه کرونه از یک دستگاه کیوسک لمسی نیوتک ، مدل ONT-SKS ،جهت نمایش کلیه اطلاعات این شرکت، نمایش وبسایت و همچنین پخش تبلیغات استفاده شد. بدین ترتیب در راستای خدمات نمایشگاهی نیوتک که همواره در نمایشگاه نفت و گاز، بیشترین استقبال را به همراه دارد ، یک بستر تعاملی فوق العاده جذاب و سریع را در اختیار بازدیدکنندگان محترم قرار گرفت که با نهایت کارایی و استقبال نیز روبرو شد.

در چند سال اخیر ، تکنولوژی تعاملی چندلمسی در انواع سخت افزارها بویژه  میز، آل این وان و کیوسک لمسی جای گزین شیوه های سنتی تبلیغاتی گذشته شده اند.  در این میان اجاره کیوسک لمسی در غرفه های نمایشگاهی همچنان در صدر خدمات نیوتک جای گرفته است.

از همین رو در کمال افتخار، سالانه فرصت خدمات رسانی به صنوف بیشتری را برایمان فراهم می کند . از طرفی مشتریان محترم سابق نیز با رضایت از خدمات قبلی، همچنان در این مسیر همکاری مانا بوده اند.

لذا در پایان از کلیه عزیزانی که در طی این چند سال با اعتماد خویش نیوتک را بنوعی حمایت کرده اند بسیار قدردانیم و با قدرت بیشتر رو به جلو میتازیم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند