کیوسک سفارش گیری رستورانی نیوتک در سانا

/کیوسک سفارش گیری رستورانی نیوتک در سانا
کیوسک سفارش گیری رستورانی نیوتک در سانا۱۳۹۸-۱۰-۱۹ ۱۸:۴۷:۵۱ +۰۰:۰۰

توضیحات

پس از تجربه موفق  اجرای طرح کیوسک سفارش گیری رستورانی در رستوران های نانوچی، اینبار افتخار آن را داشتیم تا فود کورت مجتمع تجاری سانا را به این تکنولوژی تجهیز نماییم.

از آنجا که این تکنولوژی تعاملی بر خلاف سیستم های سنتی پیشین، با صرفه جویی در زمانِ مشتری ، افزایش جذابیت و سهولت، مخاطبان زیادی را به خود جذب می کند، به طرز قابل توجهی مورد استقبال کاربران و همچنین صاحبان صنعت فودکورت قرار گرفته است.

 یک پروسه سفارش غذای مدرن و سریع را تصور کنید؛ شما تنها با لمس کردن چند گزینه می توانید هر آنچه از رستوران های مختلف می خواهید را به سبد سفارش خود اضافه کرده و پرداخت را نیز در چند ثانیه انجام دهید؛ حال تنها کافیست فیش صورتحساب خود را دریافت کرده و منتظر دریافت پیامک آماده سازی سفارش خود بمانید! این تجربه در روزهای آخر هفته با افزایش حضور خانواده ها در فودکورت ها ملموس تر خواهد بود.

فودکورت سانا نیز با گردهم آوردن چهارده رستوران به نام ، در محیطی مطبوع ، معمولاً شب های شلوغی را میزبانی می کند؛ بهره گیری از کیوسک  سفارش گیری رستورانی با نام ” کیوسک self-order” در یک طرح آزمایشی در سانا، با بازخوردهای فوق العاده ای پیش می رود! چراکه هر کجا تکنولوژی وارد می شود، سرعت، سهولت و جذابیت کم نظیری را به همراه خود می آورد؛ لذا شرکت نیوتک بعنوان ارائه دهنده ی تکنولوژی های تعاملی چندلمسی ، از همکاری و نتیجتاً رضایت ایجاد شده، کمال خرسندی را دارد.

باشد که در آینده ای نزدیک شاهد اخبار همکاری های بیشتر نیوتک و سانا ، و البته گسترش پیاده سازی این طرح در سطح کلان رستوران ها و فودکورت های سراسرکشورمان باشیم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند