کیوسک تعاملی نیوتک در غرفه ایران تکنولوژی

/کیوسک تعاملی نیوتک در غرفه ایران تکنولوژی
کیوسک تعاملی نیوتک در غرفه ایران تکنولوژی۱۳۹۸-۱۲-۵ ۱۵:۰۲:۰۱ +۰۰:۰۰

توضیحات

با تجهیز غرفه ایران تکنولوژی به کیوسک تعاملی لمسی مدل ONT-SKS  ، در سیزدهمین دوره نمایشگاه گردشگری، اولین همکاری نیوتک و ایران تکنولوژی رقم خورد.

ایران تکنولوژی که از سال ۱۳۸۲ به حوزه گردشگری وارد شده ، هم اکنون به بیش از ۵۰۰ آژانس مسافرتی ، خدمات تخصصی خود شامل طراحی سایت، سیستم حسابداری، باشگاه مسافران، نرم افزار رزرواسیون و … را ارائه می دهد.

ارائه خدمات ایران تکنولوژی بر روی کیوسک تعاملی SKS

در نمایشگاه گردشگری امسال، ایران تکنولوژی تمامی خدمات خود را بر روی کیوسک تعاملی تاچ نیوتک از سری S در اختیار بازدیدکنندگان قرار داد؛ کیوسک اطلاع رسانی لمسی SKS در واقع یک سیستم آل این وان لمسی است که ضمن پخش انواع تیزرهای تبلیغاتی، امکان نصب انواع نرم افزار و همچنین تعامل کاربر با سیستم را ایجاد می کند. بطوریکه مخاطب تنها با با لمسی کردن صفحه نمایش این کیوسک تعاملی، به اطلاعات لازم دست یافته و از آنجا که این پروسه طی یک تجربه شخصی انجام می شود ، کارایی و ارزش آن برای کاربر بسیار ملموس است.

 

به این ترتیب با استفاده از این کیوسک تعاملی مالتی تاچ، از یک سو بازدیدکنندگان و از سوی دیگر میزبانان محترم غرفه ایران تکنولوژی در نهایت سهولت ، سرعت و جذابیت تکنولوژی ، هر یک به نوع خود بهره مند شدند.

نیوتک از جلب رضایت دوسویه این عزیزان کمال خرسندی را دارد و برای مجموعه محترم و خلاق ایران تکنولوژی آرزوی موفقیت روزافزون می کند. باشد که با ارتقاء کیفی خدمات رسانی نیوتک ، قدردان و سپاسگزار اعتماد همیشگی شما عزیزان باشیم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند