کیوسک تاچ نیوتک در غرفه سایه سمن

/کیوسک تاچ نیوتک در غرفه سایه سمن
کیوسک تاچ نیوتک در غرفه سایه سمن۱۳۹۸-۱۲-۴ ۱۶:۰۲:۵۲ +۰۰:۰۰

توضیحات

اجاره کیوسک تاچ نیوتک مدل SKB4910 در نمایشگاه کار امسال ، با استقبال چشمگیری همراه بود. اینبار با تجهیز غرفه سایه سمن ، شرکت توزیع و پخش محصولات سن ایچ، به کیوسک تاچ آیفونی سری B ، نخستین همکاری نیوتک و این شرکت رقم خورد.

جاب ویژن در نمایشگاه کار

همانطور که در پروژه های قبلی نیز اشاره شد، جاب ویژن سرویسی را ارائه می دهد که در آن طیف وسیعی از آگهی های استخدام برای کارجویان و نیز بانک منحصر به فردی از رزومه ها  برای کارفرمایان قابل دسترسی می باشد.

اینبار نیز جاب ویژن در غرفه سایه سمن بر روی کیوسک تاچ آیفونی نیوتک در اختیار علاقه مندان قرار گرفت تا تنها با لمس کردم صفحه نمایش، به موقعیت های شغلی این شرکت و اطلاعات تکمیلی لازم دسترسی داشته باشند.

 کیوسک تاچ نمایشگاهی

در سال های اخیر استفاده از انواع کیوسک تاچ تحت عنوان “کیوسک های نمایشگاهی” جای خود را بعنوان یکی از سرویس های پرطرفدار نمایشگاهی پیدا کرده اند. مخصوصاً اینکه با استفاده مقطعی از این  کیوسک ها ، تحت عنوان “خدماتِ اجاره ” ، اصناف بیشتری امکان بهره وری از انواع مدل های کیوسک تاچ نمایشگاهی را دارند. علاوه بر مصرف کمتر کاغذ در قالب انواع فرم ها، با این تکنولوژی تعاملی ، کاربر قادر است در کمترین زمان ممکن به هر آنچه می خواهد دست یابد و علاوه بر آن یک تجربه شخصی داشته باشد تا گوش دادن به توضیحات کلیشه ای یک کارشناس نمایشگاهی!

نمودِ این استقبال در سومین دوره نمایشگاه کار نیز مشهود  است که از این بابت بسیار خرسندیم و البته آن را مدیون اعتماد شما همراهان عزیز می دانیم.

 

در پایان از همکاری با مجموعه پخش سایه سمن در زمینه اجاره کیوسک تاچ نمایشگاهی آیفونی نیوتک، کمال افتخار را داشته و برآنیم تا در حفظ این همکاری کوشا باشیم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند