کیوسک تاچ نیوتک بهمراه نرم افزار گالری به سفارش عمران ملل

/کیوسک تاچ نیوتک بهمراه نرم افزار گالری به سفارش عمران ملل
کیوسک تاچ نیوتک بهمراه نرم افزار گالری به سفارش عمران ملل۱۳۹۹-۷-۲۹ ۱۱:۱۴:۲۰ +۰۰:۰۰

توضیحات

با فروش کیوسک تاچ نیوتک مدل ONT-SKS4910 و نرم افزار گالری نیوتک  ONT-GALLERY، نخستین همکاری نیوتک و مجموعه عمران ملل رقم خورد.

عمران ملل و معرفی پروژه تجاری درنیکا

شرکت گسترش عمران ملل که چندسالی ست در حوزه مهندسی فروش و بهره برداری پروژه های ساختمانی با کاربری های مسکونی، تجاری و اداری فعال است، این بار ، پروژه معظم تجاری درنیکای مشهد را در دست اجرا دارد که برای معرفی آن از کیوسک تاچ  و نرم افزار گالری نیوتک بهره گرفته است.

کیوسک تاچ ONT-SKS4910

کیوسک تاچ سری S از سری استندهای پرطرفدار نیوتک بشمار می آید، چراکه بخاطر طراحی سازه، کاربری دوگانه استند و میز را دارد. نمایشگر صنعتی ۴۹ اینچی الی جی که بر روی پایه قرار گرفته از آن جدا می شود و بعلاوه زاویه قرار گیریِ آن بر روی پایه در حدود ۴۵ درجه قابل تنظیم است . لذا در این زمینه کاربری که بنوعی پای ارائه یا معرفی انواع محصولات یا خدمات در میان است ، حرف اول را می زند؛ لذا در این پروژه نیز از این مدل کیوسک تاچ استفاده شده است.

 

نرم افزار گالری

بمنظور استفاده حداکثری از قابلیت چندلمسی کیوسک تاچ سری s در این پروژه، نرم افزار مالتی تاچ گالری نیوتک نیز بر روی دستگاه نصب شده تا یک پکیج کامل جهت ارائه آماده باشد. در این نرم افزار، اطلاعات کامل از پروژه ی درنیکای مشهد در دسته بندی های مختلف در یک فضای گرافیکی بسیار جذاب در دسترس می باشد و به این ترتیب کاربر میتواند تنها با لمس ( تاچ ) کردن صفحه نمایش، به اطلاعات مورد نظر در مورد هر بخش از پروژه دست یابد.

 

در پایان از اطیمنان مجموعه محترم عمران ملل کمال سپاسگزاری را داریم و بر آنیم تا در ادامه نیز با ارائه خدمات مقتضی ، در مسیر تداوم این رضایت حاصل شده ، مانا باشیم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند