اجاره کیوسک تاچ آیفونی نیوتک در چالش موبایلت

/اجاره کیوسک تاچ آیفونی نیوتک در چالش موبایلت
اجاره کیوسک تاچ آیفونی نیوتک در چالش موبایلت۱۳۹۹-۸-۲۰ ۱۳:۱۳:۱۶ +۰۰:۰۰

توضیحات

این بار افتخار آن را داشتیم تا در چالش دریافت جایزه از اپلیکیشن موبایلت بانک سامان، از کیوسک تاچ آیفونی نیوتک مدل SKB استفاده شود.

موبایلت، خدمتی است نوین در حوزه بانکداری الکترونیک. این خدمت درواقع اپلیکیشنی است که بر بستر تلفن همراه مورد استفاده قرار می‌گیرد و نکته جالب درمورد آن این است که برای استفاده از این اپ، لازم نیست حتماً در بانک سامان سپرده داشته باشید.

چالش دریافت کارت هدیه از موبایلت بر روی استند لمسی

با اجاره کیوسک تاچ آیفونی SKB، بانک سامان در یک طرح تبلیغاتی خلاقانه، از این استند لمسی، بعنوان ابزاری برای اهدای جوایزی به مراجعین شعب استفاده کرد.

در این طرح ضمن معرفی موبایلت، کاربران تنها با لمس کردن صفحه نمایش استند و انتخاب یک گزینه تصادفی یا چیزی شبیه چرخ گردون جایزه ، می توانستند مبلغی را بعنوان کارت هدیه برنده شوند.

اگر خوب نگاه کنیم، در سال های اخیر، به نوعی شیوه های تبلیغاتی متحول شده و از فرمت های سنتی و گاهی نخ نمای کلیشه فاصله گرفته است.

خلاقیت در ترافیک انبوه دنیای تبلیغات، تمایز ایجاد می کند. لذا با تنوع کاربری وسیعی که تکنولوژی مالتی تاچ یا همان چند لمسی به ما می دهد، دریچه نوینی را به روی دنیای تبلیغات گشوده است.

شاید تعاملی بودن و درگیری خودِ کاربر است که جریان های تبلغاتی یک طرفه را کمرنگ کرده و امکانات دو سویه‌ی جالبی را برای ارائه دهنده و کاربر ایجاد می کند.

در این پروژه هم شاید با همین دید، از یک دستگاه کیوسک تاچ استفاده شده که البته این مدل از سری استندهای تاچ تحت عنوان کیوسک های موبایلی، بیشتر از سایر مدل ها، در حوزه تبلیغات مورد استقبال قرار گرفته. این آل این وان های لمسی ، علاوه بر پخش فایل های ویدئویی، امکان اجرای انواع نرم افزارها را میسر کرده و بسیار فراتر از پخش تصویر عمل می کنند.

 

در پایان از اعتماد مجموعه معظم بانک سامان بسیار قدردانیم . باشد که در تداوم مسیر این همکاری مانا باشیم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند