کیوسک تاچ آیفونی برای دومین بار در هایلند

/کیوسک تاچ آیفونی برای دومین بار در هایلند
کیوسک تاچ آیفونی برای دومین بار در هایلند۱۳۹۸-۱۰-۱۶ ۱۳:۱۷:۴۳ +۰۰:۰۰

توضیحات

بسیار مفتخریم که توانستیم با جلب رضایت مجموعه معظم هایلند در بهره گیری از کیوسک تاچ آیفونی نیوتک در این فروشگاه، تجربه همکاری مجدد در حوزه خدمات فروش استندهای مالتی تاچ  تکرار کنیم.

چندی پیش از همین طریق اخبار آغاز همکاری نیوتک وهایلند منتشر شد؛ تجهیز فروشگاه هایلند به استند لمسی مدل ONTSKB معروف به کیوسک تاچ آیفونی نیوتک که مجهز به وب کم نیز می باشد، آغاز راه این همکاری بود که بازخوردهای بسیار مثبتی از سوی مشتریان محترم را بهمراه داشت؛ در واقع از طریق این کیوسک های تاچ بستری ایجاد شد تا کلیه مخاطبان محترم این برند ضمن دستیابی به وبسایت مجموعه در فروشگاه، تنها از طریق لمس کردن نام برند و مدل محصولات مورد نظر خود  ، در حین خرید در فروشگاه براحتی به مقایسه پرداخته و خرید خود را نهایی کنند.

لذا نظر به استقبال مشتریان محترم و رضایت مدیریت آن مجموعه محترم، دومین دستگاه از سری محبوب کیوسک تاچ آیفونی نیوتک در هایلند مورد بهره وری قرار گرفت.

از آنجا که نیوتک ارزش ویژه ای برای کلیه فعالان محترمی که دغدغه خدمات رسانی و تامین منافع دوسویه مشتری و عرضه کننده را دارند قائل است، تداوم این همکاری را بسیار ارج نهاده  و برآنست تا در حفظ و تکرار آن در آینده ای نزدیک کوشا باشد.

در پایان میخواهیم از اعتماد متوالی آن مجموعه محترم کمال قدردانی را داشته و برای ایشان آرزوی موفقیت روز افزون را داریم.

 

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند