کیوسک اندرویدی و آل این وان رومیزی نیوتک در ۱*۲

/کیوسک اندرویدی و آل این وان رومیزی نیوتک در ۱*۲
کیوسک اندرویدی و آل این وان رومیزی نیوتک در ۱*۲۱۳۹۸-۵-۱۹ ۱۸:۵۱:۴۵ +۰۰:۰۰

توضیحات

در ادامه خدمات اجاره نیوتک در این دوره از نمایشگاه الکامپ، غرفه ۱*۲ نیز به کیوسک اندرویدی و همچنین آل این وان رومیزی اندرویدی نیوتک تجهیز شد.

۱*۲ اپلیکیشن خدمتی است نرم افزاری که در یک منوی مفصل، انواع رستوران ، کافی شاپ ، مکان های گردشگری، ورزشی و تفریحی را با تخفیف های شگفت انگیز به کاربر عرضه می کند.

این نرم افزار موبایل با سیستم عامل اندروید سازگارست و از همین رو در الکامپ امسال بر روی کیوسک اندرویدی SKC و همچنین آل این وان اندرویدی DTL  نیوتک رونمائی شد.

از آنجا که DTL ها سازه ای بسیار ظریف و کم حجم داشته و برای استفاده بر روی میز و یا صندوق ها فروشگاهی طراحی شده اند، در هر فضای کوچکی قابل استفاده اند. تکنولوژی لمسی این آل این وان های اندرویدی، خازنی بوده و مقاومت بسیار بالایی هم دارند .

از آن طرف کیوسک اندرویدی سری C نیز با صفحه نمایش ۲۲ اینچی بسیار ظریف و در یک سازه ایستاده عمودی تحت عنوان کیوسک اندرویدی SKC در این غرفه مورد استفاده قرار گرفت؛ انحصارا در این مدل از استندهای لمسی نیوتک ، امکان قرار دادن کاتالوگ و بوروشور در محفظه های داخل بدنه استند موجود می باشد که آن را از سایر مدل ها متفاوت میکند.

به این ترتیب همراهان این غرفه در الکامپ ۲۵، با لمس کردن این سیستم های اندرویدی، تجربه اجرایی این اپلیکیشن را داشته و البته از آن نیز استقبال کردند. ناگفته نماند تعامل بازدیدکنندگان با این سیستم ها بسیار برای ایشان جذاب و منحصر به فرد بوده و بدور از هرگونه روش های سنتی و تقلا برای جذب مهمان به غرفه، کاربر را جذب کرده و البته در نهایت نیز موجب رضایت ایشان بود. طبیعتاً رضایت بازدیدکنندگان هدف رضایت میزبانان نمایشگاهی در اصناف مختلف می باشد که در نهایت این مهم نیز حاصل شد.

لذا در پایان از اعتماد این مجموعه محترم بسیار قدردانیم و برای ایشان آرزوی موفقیت داریم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند