کیوسک اندرویدی نیوتک در غرفه مپ

/کیوسک اندرویدی نیوتک در غرفه مپ
کیوسک اندرویدی نیوتک در غرفه مپ۱۳۹۸-۵-۱۳ ۱۸:۲۰:۴۹ +۰۰:۰۰

توضیحات

غرفه مپ نیز در الکامپ بیست و پنجم به کیوسک اندرویدی تجهیز شد و به این ترتیب مپ سرویس خلاقانه خودرا بر روی استند لمسی SKI نیوتک در این نمایشگاه ارائه کرد.

 مپ بعنوان یک راهکار جامع در زمینه نقشه با کاربرهای عمومی در قالب وب و اپلیکیشن می باشد که سرویس‌های حرفه‌ای نقشه را برای کاربرهای تجاری از طریق API نقشه و SDK‌های متنوع ارائه می کند.

با معرفی این خدمت نوین، مپ نیز در الکامپ امسال حاضر شد و توجه علاقه مندان را به این سرویس جلب نمود.

کیوسک های لمسی نیوتک با دو سیستم عامل ویندوز و اندروید با کاربری های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. مپ نیز برای نمایش این سرویس از کیوسک اندرویدی سری I نیوتک بهره گرفت . این مدل با صفحه نمایش ۲۴ اینچی و با سازه ظریفی که دارد ، در هر غرفه ای ، حتی در ابعاد کوچک براحتی جای میگیرد.

 حال به جای آنکه یک کارشناس در غرفه صرفاً به توضیح شفاهی یک خدمت که گاهی نیز از حوصله کاربر خارج است بپردازد، مخاطب خود درگیر کار با استند شده و این پروسه به یک تجربه شخصی لذت بخش بدل می شود. بی دلیل نیست که هر دو طرف، صاحبان غرفه های نمایشگاهی و بازدیدکنندگان ، از این سرویس تعاملی استقبال می کنند. نظر به این استقبال دوسویه ، نیوتک تمام قوای خود را  به کار خواهد گرفت تا بیش از پیش رضایت شما عزیزان را به دست آورد.

در پایان ضمن تبریک به گروه مپ که با تلفیق جغرافیا و تکنولوژی، یک سرویس نوین داخلی را خلق کردند، از اعتماد ایشان بسیار سپاسگزاریم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند