کیوسک اطلاع رسانی نیوتک در قوه قضاییه

/کیوسک اطلاع رسانی نیوتک در قوه قضاییه
کیوسک اطلاع رسانی نیوتک در قوه قضاییه۱۳۹۸-۵-۱۵ ۱۷:۰۸:۱۳ +۰۰:۰۰

توضیحات

بسیار خرسندیم که با خدمات اجاره انواع کیوسک اطلاع رسانی نیوتک در الکامپ ۲۰۱۹، علاوه بر همراهان قدیمی، در خدمت مشتریان جدید نیوتک نیز بوده ایم .

​ معاونت حقوقی قوه قضاییه نیز در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکامپ تهران با معرفی سامانه‌های الکترونیکی در حوزه‌های مترجمان رسمی و نظریه‌های مشورتی، حضور فعال داشت.

همه سازمان‌های این قوه در این نمایشگاه میز خدمت داشتند تا از طریق به معرفی سامانه جدید خود در جهت ارتقاء کیفی خدمات رسانی به ارباب رجوع بپردازند.

در این پروژه اجاره ای، غرفه این سازمان به کیوسک اطلاع رسانی مدل SKD تجهیز شد. این مدل از استند تاچ نیوتک با دو اندازه صفحه نمایش ۳۲ و ۴۹ اینچ و در رنگ سفید موجود بوده که در این پروژه سایز کوچک تر آن استفاده شد.

SKD ها بخاطر زاویه ۴۵ درجه ای که بر روی پایه دارند، زاویه دید بسیار مناسبی را برای کاربر ایجاد میکنند و از همین رو بعنوان یک کیوسک اطلاع رسانی یا خدمات رسانی پرطرفدار به شمار می آیند. همچون سایر مدل ها، سری D ها یک کامپیوتر آل این وان به شمار آمده و برای استفاده از آن ها به جز یک پریز برق به هیچ چیز دیگری نیاز نیست!

در این پروژه نیز، این کیوسک بعنوان یک بستر تعاملی چندلمسی جهت ارائه هر چه با کیفیت تر و مدرن تر خدمات این سازمان در اختیاربازدیدکنندگان محترم قرار گرفت.

لذا در پایان ضمن تبریک به این سازمان معظم جهت ارائه این سرویس مدرن، برای ایشان آرزوی موفقیت روزافزون را داشته و درنهایت از اعتمادشان قدردانیم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند