کیوسک اطلاع رسانی نیوتک در افتتاحیه نمایشگاه ایران مال

/کیوسک اطلاع رسانی نیوتک در افتتاحیه نمایشگاه ایران مال
کیوسک اطلاع رسانی نیوتک در افتتاحیه نمایشگاه ایران مال۱۳۹۸-۴-۱۸ ۱۵:۰۱:۰۲ +۰۰:۰۰

توضیحات

نیوتک افتخار آن را دارد تا با ارائه خدمات اجاره و فروش کیوسک اطلاع رسانی و انواع تجهیزات لمسی شامل میز و کامپیوتر لمسی در حوزه تکنولوژی مالتی تاچ تعاملی در کشورمان پیشرو باشد.

خدمات اجاره ی این محصولات ، از آن جهت که در با کمترین هزینه و زمان اندک، بازدهی فوق العاده ای دارد بسیار پر رونق است . به این ترتیب نیوتک نیز این فرصت را دارد تا با طیف وسیعی از اصناف در حیطه های مختلف همکاری کرده و با خدماتی نوین و با کیفیت  رضایت ایشان را جلب نماید.

در همین راستا بسیار خرسندیم که در افتتاحیه مجموعه نمایشگا ه های ایران مال تحت عنوان ” برترین برندهای ساختمانی ایران ” با تجهیز غرفه  گروه مهندسی GEP به استند لمسی مدل SKS و نرم افزار گالری ، نخستین همکاری خود را با آن مجموعه محترم آغاز نماید.

اغلب وقتی استند های لمسی با انواع نرم افرارهای ارائه، اطلاع رسانی و یا دریافت اطلاعات تلفیق می شوند، نقش تمام و کمال یه کارشناس ارائه ، واحد اطلاعات ، پر کردن فرم های کاغذی فرسایشی و … را  برای کاربر بازی میکنند ، از همین رو به کیوسک اطلاع رسانی معروفند!

لذا در این همکاری اجاره ای، این کیوسک اطلاع رسانی با تلفیق کیوسک پایه S نیوتک بهمراه نرم افزار گالری در اختیار بازدیدکنندگان قرار گرفت؛ تا به این ترتیب کلیه خدمات ، محصولات GEP از طریق این بستر تعاملی گرافیکی در اختیار عموم قرار گرفته و تنها به اندازه یک تاچ کردن صفحه نمایش وقتشان را بگیرد !

بازخورد علاقه مندان و عزیزان در مجموعه GEP در پروسه اجرایی این تکنولوژی تعاملی بسیار مثبت و رضایت بخش بود که موجب خوشحالی ماست.

در پایان ضمن تشکر از اعتماد آن مجموعه ، برای ایشان آرزوی موفقیت روزافزون را داریم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند