کیوسک اطلاع رسانی نیوتک در آرامستان کرج

/کیوسک اطلاع رسانی نیوتک در آرامستان کرج
کیوسک اطلاع رسانی نیوتک در آرامستان کرج۱۳۹۸-۱۰-۱۶ ۱۳:۱۶:۵۹ +۰۰:۰۰

توضیحات

خوشبختانه بکارگیری کیوسک اطلاع رسانی تعاملی با درگیر کردن کاربر و حذف نیروی های انسانی به شکل سنتی، به سرعت در کشورمان در اصناف مختلف در حال گسترس می باشد؛ مهم نیست در چه حوزه ای فعال هستید؛ همین که بحث معرفی خدمات ، محصولات و یا تبلیغات در صنف شما مطرح باشد، این تکنولوژی تعاملی حرف های زیای برای گفتن دارد!

در همین راستا اخیراً افتخار آن را داشتیم تا مجموعه آرامستان کرج را به کیوسک اطلاع رسانی نیوتک ، تجهیز نماییم؛ مسیریابی مجموعه آرامستان، گالری تصاویر ،  نظرسنجی  و امکان ارتباط با مدیریت در نرم افزار اختصاصی آرامستان تنها بخشی از خدماتیست که حال تنها با لمس کردن کیوسک ،دراختیار مراجعین محترم قرار می گیرد.

شهرداری کرج و پیرو آن سازمان مدیریت آرامستان های کرج، در طول سالیان اخیر همواره با بازسازی قطعات قدیمی ، احداث قطعات جدید، جدول گذاری، فضاسازی و زیبا سازی این منطقه و … خدمات ارزنده ای را در این مجموعه به ثمر رسانیده تا علاوه بر افزایش کیفی خدمات رسانی، نهایت ساده سازی را در پروسه دفن برای بازماندگان محترم فراهم آورند. طرح جامع کیوسک های اطلاع رسانی تعاملی نیز در همین راستا به تازگی اجرایی شده که در آینده ای نزدیک، فازهای بعدی پروژه نیز از همین طریق خدمت شما همراهان گرامی اطلاع رسانی خواهد شد.

در آخر نیوتک ضمن ابراز خرسندی از گسترش این تکنولوژی و نتیجتاً افزایش رضات مندی مردم عزیزمان، از سازمان مدیریت آرامستان  های کرج که همواره در بهره وری از تازه های تکنولوژی و استانداردهای روز جهانی پیشرو می باشند، نهایت قدردانی را دارد.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند