کیوسک آیفونی نیوتک در مبین نت

/کیوسک آیفونی نیوتک در مبین نت
کیوسک آیفونی نیوتک در مبین نت۱۳۹۸-۵-۱۳ ۱۷:۲۹:۰۵ +۰۰:۰۰

توضیحات

کیوسک آیفونی نیوتک همچنان در صدر تقاضای مشتریان عزیز قرار دارد. در الکامپ امسال نیز، بالغ بر ۲۰ دستگاه از این مدل در غرفه های مختلف اجاره رفته که یکی از آن ها ، با افتخار،مجموعه مبین نت بوده است.

مطابق سالیان پیش  ،مبین نت با حضور در بیست وپنجمین دوره نمایشگاه الکامپ، به ارائه تازه ترین خدمات خود پرداخت ؛ مبین نت به غیر از خدمات اینترنت خانگی ، برنامه ویژه‌ای هم برای کسب‌وکارها و توسعه راهکارهای سازمانی در نظر داشت که به سمع و نظر علاقه مندان رسانید.

در همکاری نیوتک و مبین نت، غرفه این شرکت به استند لمسی مدل SKB تجهیز شد تا علاوه بر پخش فایل های ویدئویی مجموعه و نمایش تصاویر، وبسایت شرکت نیز برای عموم قابل دسترسی باشد.

استندهای لمسی سری B ، از آنجا که شباهت زیادی یه یک گوشی همراه آیفون در ابعاد بسیار بزرگ را دارند، عنوان “کیوسک آیفونی “را یدک می شکند و در نهایت سادگی و ظرافت، بیشترین طرفدار را دارند.

SKB ها در دو سایز ۴۳ و ۴۹ اینچ طراحی و ساخته شده اند که در این غرفه، سایز کوچک تر آن مورد استفاده قرار گرفت. بازدیدکنندگان نیز بر خلاف روش های سنتی پیشین، در کمال آرامش و تنها با لمس صفحه نمایش دستگاه به اطلاعات مورد نظرشان دست پیدا کردند ؛ البته در حالت پخش فیلم ، در فواصلی از غرفه  نیز، مخاطبان قادر به تماشا بودند.

لذا از آنجا که این ابزار تعاملی نه تنها از دید صاحبان غرفه های نمایشگاهی، که حتی از منظر بازدیدکنندگان نیز مورد توجه و کاربری قرار می گیرند، بسیار به آینده این تکنولوژی نوین در کشورمان امیدواریم و برآنیم تا گام های موثری در این زمینه برداریم. در آخر نیز از همکاری با مجموعه صاحب نام مبین نت ابراز خرسندی کرده و از انتخاب ایشان قدردانیم.

 

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند