کیوسک آیفونی نیوتک در فروشگاه وب پوش

/کیوسک آیفونی نیوتک در فروشگاه وب پوش
کیوسک آیفونی نیوتک در فروشگاه وب پوش۱۳۹۸-۱۰-۱۸ ۱۳:۵۴:۵۸ +۰۰:۰۰

توضیحات

افتخار آن را داشتیم تا با فروش کیوسک هوشمند لمسی نیوتک مدل SKB4910 ، معروف به کیوسک آیفونی ، اولین همکاری خود را با مجموعه موفق وب پوش رقم بزنیم.

اگر حتی اندکی اهل دنیای مد و کیفیت پوشاک باشید، وب پوش را می شناسید! فروشگاه پوشاک مردانه وب پوش، ارائه دهنده انواع لباس های مردانه ، سال هاست که جای خود را میان جوانان ایرانی باز کرده و نیاز به معرفی ندارد!

اخیراً این فرصت را داشتیم تا با تجهیز این فروشگاه به کیوسک آیفونی ، از سری استندهای فروشگاهی نیوتک، بستری فراهم کنیم تا کلیه علاقه مندان و مشتریان وب پوش تنها با لمس کردن صفحه استند، به انواع مختلف مدل ها در دسته بندی های مختلف و همچنین به وبسایت مجموعه دسترسی داشه باشند .

کیوسک های فروشگاهی روز به روز در دنیا بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند چراکه علاوه بر ابزاری مدرن برای تبلیغات ، تسهیلات و امکانات به مراتب ملموسی را برای مشتری و صاحبان فروشگاه ها ایجاد می کنند؛ از زمانی که این تکنولوژی در کشور عزیزمان نیز فرهنگ سازی شده و بنوعی جا افتاده است، نیوتک نیز به با ارائه خدمات فروش و اجاره انواع کیوسک و میزهای لمسی ، هر روز دامنه همکاری های خود را بیشتر می کند که این بسیارموجب خرسندی ماست.

در پایان ضمن تبریک به مدیریت محترم مجموعه وپ پوش، بعنوان یکی از پیشتازانی که از تکنولوژی روز دنیا بمنظور ارائه کیفی سطح خدمات رسانی خود بهره می گیرد، از اعتماد ایشان نیز کمال قدردانی را داریم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند