کامپیوتر لمسی جایگزین نمایشگر های معمولی در غرفه RZD

/کامپیوتر لمسی جایگزین نمایشگر های معمولی در غرفه RZD
کامپیوتر لمسی جایگزین نمایشگر های معمولی در غرفه RZD۱۳۹۸-۱۰-۲۱ ۱۶:۵۰:۴۶ +۰۰:۰۰

توضیحات

جای بسی خوشحالی شت که نیوتک در حوزه خدمات اجاره انواع سخت افزارهای تعاملی شامل کامپیوتر لمسی ، کیوسک و میزهای تعاملی، نه تنها با شرکت های داخلی ، که با برندهای معتبر خارجی در نمایشگاه های بین المللی تهران نیز فرصت همکاری دارد.

لذا در همین راستا افتخار آن را داشتیم تا در نخستین همکاری مان با مجموعه RZD ، زیر مجموعه راه آهن روسیه، غرفه این شرکت را به کامپیوتر لمسی نیوتک مجهز نماییم؛ این برند صاحب نام روسی که در پروژه های زیادی تا کنون در ایران مشارکت داشته است، با حضوری پررنگ در ششمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی و صنایع وابسته به ارائه خدمات، محصولات و آخرین دستاوردهای خود در این حوزه پرداخت.

نیوتک در این همکاری با ارائه کامپیوتر لمسی که در سازه هایی اختصاصی جانمائی شده ، یک بستری تعاملی ایجاد نمود تا کلیه خدمات این مجموعه تنها از طریق لمس کردن برای بازدیدکنندگان محترم قابل دستابی باشد؛ پیش از این تکنولوژی ، پخش تبلیغات بر روی نمایشگرهای معمولی را در غرفه های نمایشگاهی داشتیم که چندان توجه کاربر را جلب نمی کرد. حال بر خلاف سیستم های سنتی گذشته و با بهره گیری از تکنولوژی تعاملی دنیای چندلمسی این سخت افزارها ، ارتباط مخاطبان از طریق یک محیط تعاملی و در نهایت سهولت و جذابیت شکل می گیرد و رضایت طرفین را توامان حاصل می کند.

امید داریم تا با رضایت حاصل شده در این  پروژه ، زمینه ساز همکاری های بیشتر آتی باشیم. در پایان از اعتماد آن مجموعه محترم که زمینه ساز این همکاری شد کمال سپاسگزاری را داریم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند