پروژه فروش ویدئو وال جی پلاس در افتتاحیه داروخانه ویولا

/پروژه فروش ویدئو وال جی پلاس در افتتاحیه داروخانه ویولا
پروژه فروش ویدئو وال جی پلاس در افتتاحیه داروخانه ویولا۱۴۰۰-۶-۱۴ ۱۴:۲۲:۱۹ +۰۰:۰۰

توضیحات

با نصب ست ۲*۲ ویدئو وال جی پلاس الجی در داروخانه ویولا ، واقع در خیابان دولت، افتخار همکاری با آن مجموعه محترم را بدست آوردیم.

امروزه با رونق بازارهای تجاری و فروشگاه ها، استفاده از دیجیتال ساینیج ها، مانیتورهای صنعتی یا ویدئو وال ها برای تبلیغات و نشان دادن اطلاعات به مشتریان بسیار رونق گرفته است که در مکان های بزرگ صنایع مختلف احتمالا به چشم دیده باشید؛ خوشحالیم که با ارائه خدمات فروش انواع ویدئو وال ، بویژه در دو سال اخیر، توانسته ایم رضایت مشتریان عزیزمان را با نیازسنجی و کارشناسی های انجام شده در نهایت کیفیت بدست آوریم.

از سری پروژه های فروش انواع ویدئو وال ، اینبار با فروش ۴ دستگاه پنل صنعتی ۵۵ اینچ جی پلاس  مدل GVL-55JH35در خدمت مجموعه محترم ویولا بودیم.

 

چرا خرید ویدئو وال جی پلاس؟

جی ‌پلاس به‌خوبی نیاز دنیای مدرن امروز به امکانات نوین دیجتال را شناخته و ویدئو وال‌های صنعتی خود را روانه بازار کرده است. این پنل‌ها به صورت ۲۴ ساعته در هر ۷ روز هفته کار می‌کنند و بهترین کیفیت تصویر دهی را دارند.

عمر مفید ۵۰ هزارساعتی از دیگر ویژگی‌های ویدئو وال جی‌ پلاس است. برای اینکه درک درستی از عمر مفید این محصول داشته باشید، باید بگوییم که نمایشگرهای خانگی نهایتاً ۱۵ هزار ساعت عمر مفید دارند.  ویدئو وال های جی‌ پلاس قابلیت پخش آنلاین تصاویر را دارند و زمان پاسخگویی آن‌هم زیر ۱۰ میلی‌ثانیه است.

در کنار این موارد کیفی، قیمت این محصول آن را در رده محصولات اکونومی قرار داده و از همین رو مشتریان خاص خود را دارد.

 

در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای مجموعه ویولا ، از اطمینان مدیریت محترم این داروخانه جهت اطمینانی که در این همکاری به نیوتک داشته اند، کمال سپاسگزاری را داریم.

 

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند