فروش ویدئو وال سامسونگ در همکاری با فناوران کوشای سحر

/فروش ویدئو وال سامسونگ در همکاری با فناوران کوشای سحر
فروش ویدئو وال سامسونگ در همکاری با فناوران کوشای سحر۱۳۹۹-۹-۱۳ ۱۵:۴۹:۳۲ +۰۰:۰۰

توضیحات

ویدئو وال سامسونگ فناوران کوشای سحر

از سری پروژه های فروش انواع ویدئو وال نیوتک، این‌بار فرصت یک همکاری با شرکت فناوران کوشای سحر را بدست آوردیم.

این مجموعه که از شرکت های فعال در زمینه تأمین نیازهای مخابراتی است، سال‌هاست که با بهره گیری از یک کادر متخصص و کارآزموده، مسئولیت طراحی، نگهداری و پشتیبانی سامانه های مخابراتی و شبکه را در صنایع مختلف داخلی پذیراست.

کاربری ویدئو وال ها در اتاق های مانیتورینگ

برای دستیابی به اهداف نظارتی و امنیتی در سازمان های بزرگ، به دلیل استفاده از دوربین های متعدد، معمولا اتاق هایی با نام اتاق مانیتورینگ (یا CCTV) در نظر گرفته می شود تا نظارت و کنترل تصاویر ارسالی از دوربین های مداربسته با دقت و کیفیت بهتری انجام گردد.

حال با وجود تعداد دوربین بالا در اتاق مانیتورینگ، نیاز به نمایشگر هایی برای مشاهده تصاویر دوربین ها مطرح می شود تا به طور دقیقی بتوان از جزئیات رخداد ها در نقاط مختلف اطلاع یافت.

یکی از کاربری های روتین ویدئو وال ها یا همان نمایشگرهای صنعتی، در اتاق های مانیتورینگ است که در این پروژه نیز با همین نیاز، کارشناسی های لازم انجام شده و محصول متناسب با این نیاز، پیشنهاد ، تایید و به اجرا رسید. 

چرا ویدئو وال نیوتک مدل ONT VW55S

در این پروژه از ویدئو وال سامسونگ مدل ONT VW55S استفاده شد. متناسب با نکاتی که در این نوع کاربری ویدئو ال ها توضیح دادیم ،عمر طولانی و دوام بالا از مهم ترین ویژگی های انتخاب محصول مناسب برای این پروژه بود.

پنل های ویدئو وال این مدل از برند سامسونگ، آزمایشات عملیاتی شدید را متحمل شده و بیشتر برای عملیات بی وقفه و چالش برانگیز نظیر همین پروژه، طراحی شده اند. لذا پس از انتخاب دیوار مناسب از این اتاق مانیتورینگ ،یک ست ۲*۲ از پنل های صنعتی ۵۵ اینچ ویدئو وال سامسونگ در آن جا نصب و راه اندازی شد.

در آخر از اطمینان مجموعه محترم فناوران کوشای سحر بسیار قدردانیم و امیدواریم با تداوم رضایت ایشان از خدمات ارائه شده در طولانی مدت، پاسخگوی اعتماد ارزشمندشان باشیم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند