ویدئو وال جی پلاس در مانیتورینگ بهشت زهرا

/ویدئو وال جی پلاس در مانیتورینگ بهشت زهرا
ویدئو وال جی پلاس در مانیتورینگ بهشت زهرا۱۴۰۰-۴-۲۲ ۱۵:۱۹:۲۲ +۰۰:۰۰

توضیحات

از سری پروژه های فروش انواع ویدئو وال ، اینبار با فروش ویدئو وال جی پلاس ال جی در همکاری با مجموعه بهشت زهرای تهران در خدمت آن مجموعه معظم بوده ایم.

ویدئو وال ها در اتاق های مانیتورینگ

برای دستیابی به اهداف نظارتی و امنیتی در مکان ها و سازمان های بزرگ ،به دلیل استفاده از دوربین های متعدد،  معمولا اتاق هایی با نام اتاق مانیتورینگ در نظر گرفته می شوند. با وجود این اتاق ها نظارت و کنترل تصاویر ارسالی از دوربین های مداربسته با دقت و کیفیت بهتری انجام می گردد. قاعدتا با وجود تعداد دوربین بالا در این مکان ها نیازمند نمایشگر هایی برای مشاهده تصاویر دوربین ها خواهید بود به نحوی که به طور دقیقی بتوان از جزئیات رخداد ها در نقاط مختلف اطلاع یافت.

از همین روی یکی از کاربری های متداول ویدئو وال ها یا همان نمایشگرهای صنعتی ، اتاق های مانیتورینگ هستند.

چرا ویدئو وال جی پلاس الجی مدل G+ GVL-55JH35 ؟

در این پروژه از ویدئو وال جی پلاس الجی مدل G+ GVL-55JH35  استفاده شد که علاوه بر توان کارکرد مستمر، قابلیت پخش تصویری شفاف در محیط های پرنور را نیز دارند . لذا ۸ عدد پنل صنعتی ۵۵ اینچ  از سری ویدئو وال های جی پلاس الجی در یک چیدمان ۲*۴ نصب و اجرا شد.

علاوه بر ویژگی ها فنی این مدل ، از اینکه این محصول تازه نفس ضمنِ  طراحی، ساخت و ویژگی های به روزی که دارد، از دسته ویدئو وال های اقتصادی نیوتک و حتی خود مجموعه گلدیران نیز بشمار می آید، نمی توان گذشت. بعلاوه، در کنار همه این ها، ضمانت خوش نام گلدیران نیز خودنمائی کرده و در نهایت همانطور که می بینید در اغلب پروژ ه های فروش ویدئو وال نیوتک ، پای جی پلاس در میان است !

از اطیمنان شما قدردانیم!

همانطور که بارها اشاره کردیم ، اطمینان مشتریان و همراهان عزیزمانف بزرگ ترین سرمایه نیوتک برای بهتر و بهتر شدن است و لذا در هر پروژه بصورت مستقل ، وظیفه خود می دانیم که این اطمینان را ارج نهیم. لذا از مدیریت کل و بخش فناوری سازمان معظم بهشت زهرای تهران کمال سپاسگزاری داشته و از رضایت حاصل شده در این پروژه بسیار خرسندیم.

 

 

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند