ویدئو وال جی پلاس ال جی در سوشیانت

/ویدئو وال جی پلاس ال جی در سوشیانت
ویدئو وال جی پلاس ال جی در سوشیانت۱۴۰۰-۴-۱۳ ۱۴:۰۰:۴۰ +۰۰:۰۰

توضیحات

در نخستین همکاری نیوتک و سوشیانت ، افتخار آنرا داشتیم تا با فروش و تجهیز اتاق مانیتورینگ مجموعه به یک ست ۳*۴ ویدئو وال جی پلاس الجی ، در خدمت آن مجموعه محترم باشیم.

اتاق های مانیتورینگ

برای دستیابی به اهداف نظارتی و امنیتی در مکان ها و سازمان های بزرگ از جمله فرودگاه ها، ایستگاه های قطار و مترو، مراکز پلیس و کنترل ترافیک به دلیل استفاده از دوربین های متعدد،  معمولا اتاق هایی با نام اتاق مانیتورینگ در نظر گرفته می شوند. با وجود این اتاق ها نظارت و کنترل تصاویر ارسالی از دوربین های مداربسته با دقت و کیفیت بهتری انجام می گردد. قاعدتا با وجود تعداد دوربین بالا در این مکان ها نیازمند نمایشگر هایی برای مشاهده تصاویر دوربین ها خواهید بود به نحوی که به طور دقیقی بتوان از جزئیات رخداد ها در نقاط مختلف اطلاع یافت.

از همین روی یکی از کاربری های متداول ویدئو وال ها یا همان نمایشگرهای صنعتی ، اتاق های مانیتورینگ هستند.

چرا جی پلاس الجی مدل G+ GVL-55JH35 ؟

تصمیم گیری در مورد انتخاب ویدئو وال ، بستگی به عوامل زیادی همچون ابعاد اتاق مورد نظر ، تعداد دوربین ها، اندازه دیوار و … دارد. برای مثال ویژگی های سیستمی که در یک محیط عمومی مانند پارک یا فروشگاه مورد استفاده قرار می گیرد با سیستمی که در یک مرکز کنترل و فرماندهی وجود دارد بسیار متفاوت است.

متناسب با نکاتی که در کاربری ویدئو وال ها در اتاق های مانیتورینگ مطرح می باشد، در این پروژه از ویدئو وال جی پلاس الجی مدل G+ GVL-55JH35  استفاده شد که علاوه بر توان کارکرد مستمر، قابلیت پخش تصویری شفاف در محیط های پرنور را نیز دارند . ۱۲ عدد از پنل های صنعتی یا همان ویدئو وال ۵۵ اینچ G+ که در یک آرایش ۳*۴ در کنار هم قرار گرفتند.

همکاری با سوشیانت

نزدیک به یک دهه است که شرکت فنی و مهندسی سوشیانت با هدف ارتقای سطح کیفی طراحی و اجرای سیستم های نظارت تصویری در سازمان های مختلف فعال است. نیوتک از همکاری حاصل شده با آن مجموعه محترم کمال خرسندی را داشته و برآنست تا با جلب رضایت ایشان ، پاسخگوی این اطمینان ارزشمند باشد.

 

 

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند