ویدئو وال جی پلاس ال جی در آوا سیما

/ویدئو وال جی پلاس ال جی در آوا سیما
ویدئو وال جی پلاس ال جی در آوا سیما۱۴۰۰-۸-۸ ۱۶:۴۲:۵۱ +۰۰:۰۰

توضیحات

تجهیز اتاق مانیتورینگ مجموعه آوا سیما به یک ست ۲*۳ از ویدئو وال یا همان نمایشگرهای صنعتی جی پلاس گلدیران، از سری پروژه های ویدئو وال اخیر نیوتک بشمار می آید.

مجموعه آوا سیما سال هاست که در حوزه خدمات رسانی، مشاوره، طراحی و اجرای پروژه های سمعی بصری سالن های کنفرانس، آمفی تئاتر،سینما، سیستم های ویدئو کنفرانس فعال بوده و متعهد به نوآوری ست. نیوتک افتخار آنرا داشته تا با فروش ویدئو وال جی پلاس ال جی ، با این مجموعه همکاری کند.

جی پلاس ال جی ، ویدئو وال پرطرفدار

جی پلاس ال جی هنوز از راه نیامده ، در سبد ویدئو وال های پرفروش نیوتک جای گرفته و با استقبال چشمگیری همراه بوده است. در این پروژه هم ، پنل ۵۵ اینچ همین برند  مدل  G+ GVL-55JH35 بکار گفته شد که با توجه به کیفیت پخش تصویر و همچنین طراحی این محصول برای پخش و استفاده متداوم شبانه روزی ، نیازهای پروژه را تأمین خواهد کرد.

از طرفی در اتاق های مانیتورینگ ، معمولا بیش از ۴ نمایشگر که حداقل تعداد پیشنهادی برای این کاربری ست ، مطرح می شود. لذا قیمت محصول در مقایسه با کیفیت عرضه شده بسیار قابل توجه بوده و کار را به لحاظ مالی برای تعدد در خرید این محصول اقتصادی ، آسان تر می کند.

نقش ویدئو وال ها در اتاق های مانیتورینگ

اتاق های کنترل ، یکی از متدوال ترین محیط ها برای نمایشگرها و پردازنده های ویدئو وال ها بشمار می آیند. چرا که این فضاها نیازمند نمایشگرهای صنعتی با بزرگنمایی و کوچکنمایی بسیار با کیفیت ، محتوای ورودی حساس و همچنین قابلیت اطمینان برای بهره وری ممتد و شبانه روزی هستند.

در این محیط ها ویدئو وال ها معمولا منابع طبقه بندی شده و طبقه بندی نشده ی بسیار متنوعی را نمایش می دهند تا به مانیتورینگِ اطلاعات و تصمیم گیری ، کمک کنند. معمولاً تصاویر زنده ی دوربین های SD مدار بسته، نمایش اخبار ماهواره ای HD، ویدئو های کامپیوتری آنالوگ، ویدئوهای دیجیتال، نقشه ها و سایر منابع بر روی یک ست ویدئو وال ِ چند نمایشگری ، نمایش داده شده و توسط یک ناظر کنترل می شوند.

از همین رو ، اتاق های مانیتورینگ بنوعی از فضاهای پرطرفدار در پروژه های فروش ویدئو وال نیوتک هستند. در این پروژه نیز، اطمینان مجموعه آوا سیما ، زمینه ساز همکاری در تجهیز اتاق کنترل آن مجموعه شد که از این بابت ، از مدیریت آواسیما بسیار  قدردانیم و بر آنیم تا با جلب رضایت ایشان از خدمات حاصل شده ، در این مسیر همکاری متدوام باشیم.

 

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند