همکاری دوباره با چونک با اجاره کیوسک های تاچ

/همکاری دوباره با چونک با اجاره کیوسک های تاچ
همکاری دوباره با چونک با اجاره کیوسک های تاچ۱۳۹۸-۱۰-۱۶ ۱۳:۲۴:۵۷ +۰۰:۰۰

توضیحات

این چهارمین بار است که افتخار همکاری با مجموعه چونک را در زمینه اجاره کیوسک های تاچ نمایشگاهی به دست می آوریم و این تدوام همکاری از آنجا که برایمان نشان از رضایت دارد بسیار ارزشمند است.

در سی امین دوره نمایشگاه ملی صنایع دستی که در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی همچنان در حال برگزاری ست، چونک نیز مطابق هر سال جایگاه خود را دارد؛ ما نیز در همکاری پیوسته خود در ارائه خدمات نمایشگاهی، اینبار غرفه چونک را به کیوسک لمسی سری L تجهیز نمودیم .

SKL ها از جدیدترین محصولات لمسی نیوتک به شمار رفته و طراحی صنعتی سازه این سری از کیوسک های تاچ نیوتک بسیار مدرن و منحصر به فرد است! لذا در همان مدت زمان اولیه ای که روانه بازار ایران شدند، مورد استقبال قرار گرفتند!

هماهنطور که می بینید تکنولوژی های تعاملی ، جذابیت و سرعت کم نظیری را وارد چرخه پروسه های تبلیغاتی کرده و از همین رو بسیار آسان و روان جای خود را پیدا کرده اند.

در نهایت با بهره وری از استندهای تعاملی نوین در غرفه چونک، بازدیدکنندگان محترم از طریق تاچ کردن کیوسک و تعامل با دستگاه قادر بودند محصولات صنایع دستی و دست سازه های خلاقانه هنری فروشگاه آنلاین چونک را دیده و همانجا نیز خریداری نمایند.

در آخر برای چندمین بار از اعتماد مجموعه صاحب نام چونک کمال قدردانی را داشته و برآنیم تا با تعدد این تجربه های همکاری، سطح کیفی خدمات رسانی نیوتک را نیز همچنان حفظ کرده و البته آنرا به موازات دنیای تکنولوژی ارتقا دهیم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند