همکاری مجدد نیوتک و هایلند در فروش کیوسک

/همکاری مجدد نیوتک و هایلند در فروش کیوسک
همکاری مجدد نیوتک و هایلند در فروش کیوسک۱۳۹۸-۳-۱۹ ۰۸:۵۱:۴۵ +۰۰:۰۰

توضیحات

همکاری مجدد نیوتک و هایلند در فروش کیوسک های تاچ وب کم دار

بسیار مفتخریم که توانستیم با جلب رضایت مجموعه معظم هایلند در بهره گیری از کیوسک های لمسی تعاملی در این فروشگاه، تجربه همکاری مجدد در حوزه خدمات فروش استندهای مالتی تاچ نیوتک تکرار کنیم.

چندی پیش از همین طریق اخبار آغاز همکاری نیوتک وهایلند منتشر شد؛ تجهیز فروشگاه هایلند به استند لمسی عمودی نیوتک که مجهز به وب کم نیز می باشد، آغاز راه این همکاری بود که بازخوردهای بسیار مثبتی از سوی مشتریان محترم را بهمراه داشت؛ در واقع از طریق این کیوسک های تاچ بستری ایجاد شد تا کلیه مخاطبان محترم این برند ضمن دستیابی به وبسایت مجموعه در فروشگاه، تنها از طریق لمس کردن نام برند و مدل محصولات مورد نظر خود  ، در حین خرید در فروشگاه براحتی به مقایسه پرداخته و خرید خود را نهایی کنند.

لذا نظر به استقبال مشتریان محترم و رضایت مدیریت آن مجموعه محترم، دومین دستگاه کیوسک لمسی نیوتک نیز  در هایلند مورد بهره وری قرار گرفت.

از آنجا که نیوتک ارزش ویژه ای برای کلیه فعالان محترمی که دغدغه خدمات رسانی و تامین منافع دوسویه مشتری و عرضه کننده را دارند قائل است، تداوم این همکاری را بسیار ارج نهاده  و برآنیم تا در حفظ و تکرار آن در آینده ای نزدیک کوشا باشم .

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند