همکاری با متاگروپ با اجاره استندهای تاچ نمایشگاهی نیوتک

/همکاری با متاگروپ با اجاره استندهای تاچ نمایشگاهی نیوتک
همکاری با متاگروپ با اجاره استندهای تاچ نمایشگاهی نیوتک۱۳۹۸-۷-۲۴ ۱۳:۰۲:۴۲ +۰۰:۰۰

توضیحات

نیوتک در دومین دوره همایش و نمایشگاه صنایع غیر آهنی و فن آوری های وابسته ، با اجاره استندهای تاچ نمایشگاهی در غرفه متاگروپ حاضر شد.
این همایش با چشم انداز و نگاهی نو به تولید ، بازار و همچنین ارائه دستاوردهای شاخص فعالان محترم این حوزه طراحی شده که البته فرصت فوق العاده ای جهت انجام پروژه های مشارکتی و هرگونه اعلام همکاری ست.لذا متاگروپ ، بعنوان یکی از بنام های این حوزه ، حرف های زیادی در این همایش برای گفتن داشت !
در این میان نیوتک این افتخار را داشت تا با اجاره استندهای تاچ نمایشگاهی در مدل SKS4310 و SKB4310 با متاگروپ همکاری کند . هر دوی این مدل ها ، آل این وان هایی تعاملی اند که با تشخیص ۱۰ نقطه لمسی امکان بهره وری مالتی تاچ رابرای کاربران فراهم می کنند؛ تنها طراحی سازه ست که این دو مدل را از هم متفاوت می کند؛ استند لمسی سری B با سازه عمودی که دارد، دید مناسبی را حتی در فواصل دور برای مخاطب ایجاد می کند. از آن طرف استند لمسی سری S با سازه افقی، امکان استفاده تعاملی و چندکاربره را مثل یک میز در اختیار مخاطب قرار می دهد. در این پروژ ه از هر دوی این مدل ها جهت نمایش وبسایت و همچنین ارائه انواع محتوای تصویری استفاده شد که علاوه بر جذابیت وزیبایی ، سهولت و کارایی را نیز برای کاربران بهمراه داشت. چرا که تنها با لمس کردن این صفحات، کلیه بخش های وبسایت متاگروپ و اطلاعات تکمیلی مد نظر مخاطبان قابل دستیابی بوده و البته کاربران در تعامل با این سیستم های هوشمند، تجربه منحصر به فرد خودشان را داشتند.
در سال های اخیر میبینیم که استفاده از این استندهای تاچ نمایشگاهی بسیار فراگیر شده و این تکنولوژی تعاملی با سرعت زیادی اعتماد و رضایت غرفه داران و همچنین بازدیدکنندگان را جلب کرده است؛در پی این استقبال ، نیوتک بعنوان ارائه دهنده خدمات اجاره و فروش این سیستم ها، همواره بر آنست تا با ارائه طیف وسیعی از تازه های این فناوری در حفظ این اعتماد ارزشمند کوشا باشد.
در پایان بار دیگر از اطمینان و انتخاب آن مجموعه محترم کمال قدردانی را داشته و برای ایشان موفقیت های روزافزون را خواستاریم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند