اجاره کیوسک آیفونی نیوتک در غرفه آپ در نمایشگاه کار

/اجاره کیوسک آیفونی نیوتک در غرفه آپ در نمایشگاه کار
اجاره کیوسک آیفونی نیوتک در غرفه آپ در نمایشگاه کار۱۳۹۸-۱۰-۲۱ ۱۶:۴۷:۰۲ +۰۰:۰۰

توضیحات

با اجاره کیوسک آیفونی نیوتک در نمایشگاه کار امسال، دومین همکاری نیوتک و آپ رقم خورد. پس از استقبال بی نظیر و خروجی ارزنده اولین دوره نمایشگار کار، که زمستان سال پیش، در محل دائمی نمایشگاه های بوستان گفت وگو برگزار شد، بهمن ماه امسال شاهد برگزاری دومین دوره از این نمایشگاه بودیم.

این بار نیز طیف وسیعی از فعالان عرصه های مختلف با هدف تسهیل فرآیند جذب و استخدام نیروی کار ،در این نمایشگاه حضور داشتند. آسان پرداخت نیز همچون سال قبل با هدف بهره وری از پتانسیل های موجود در ایران در جای مناسب ایشان و در نتیجه بازدهی حداکثری، میزبان مخاطبان خود بود.

نیوتک نیز با ارائه خدمات اجاره کیوسک آیفونی تاچ و نرم افزار دریافت اطلاعات، بستر لازم جهت دریافت اطلاعات مخاطبان را در حداقل زمان و در نهایت مدرنیته ایجاد کرد. به این ترتیب کاربران تنها با لمس صفحات این کیوسک ها کلیه فیلدهای اطلاعاتی را پر کرده و از آن طرف گزارش این لیست در اختیار مجموعه آسان پرداخت قرار گیرد.

با هزینه اندکی که اجاره این کیوسک ها در مقایسه با قیمت خریدشان دارند، هربار صنوف بیشتری را شامل میشویم که این بازخورد بسیار ما را در راستای هدفمان حمایت می کند.

در پایان از آنجا که بخشی از کسب رضایت مشتری در تدوام و انتخاب دوباره وی معنی می شود، از تکرار این تجربه همکاری کمال خرسندی را داریم و بدین وسیله از اعتماد مجدد مجموعه محترم آسان پرداخت قدردانیم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند