نصب ویدئو وال نیوتک با پنل سامسونگ در کمیته امداد بیرجند

/نصب ویدئو وال نیوتک با پنل سامسونگ در کمیته امداد بیرجند
نصب ویدئو وال نیوتک با پنل سامسونگ در کمیته امداد بیرجند۱۳۹۹-۲-۹ ۱۴:۳۸:۳۹ +۰۰:۰۰

توضیحات

در ادامه فعالیت ملموس نیوتک در حوزه فروش انواع ویدئو وال ، در سال جدید ، سالن کنفرانس کمیته امداد بیرجند را به ویدئو وال ۲*۲ نیوتک با پنل سامسونگ تجهیز کرده ایم.

در سال های اخیر استقبال از خدمات فروش ویدئو وال، چشمگیر بوده و این روند با شیب تندی رو به افزایش است. روز به روز به دامنه ی کاربری های این نمایشگرهای صنعتی افزوده می شود؛ نیوتک نیز افتخار آن را دارد تا با ارائه انواع ویدئو وال با پنل های صنعتی ال جی ، سامسونگ و شارپ در این حوزه از خدمات خود، بیش از پیش فعال باشد.

استفاده از ویدئو وال ها در سالن های کنفرانس نیز از کاربری های ملموس این نمایشگرهاست. حال آنکه افتخار آنرا داشتیم تا یک ترکیب ۲*۲ از پنل های صنعتی ۵۵ اینچ سامسونگ، مدل  ONT VW55S ، را در سالن کنفرانس کمیته امداد بیرجند نصب و اجرا کنیم. این مدل از ویدئو وال های نیوتک از آن جهت که قابلیتِ ضد تابشی دارند و محتوا را بدون اختلال در بازتاب نور نمایش می دهند، از محصولات با کیفیت و پر طرفدارند و البته بسیار خرسندیم که نصب و اجرای این مدل از ویدئو وال های نیوتک ، در پروژه کمیته امداد نیز ، رضایتِ مقامات محترم مربوطه را در پی داشته است.

در پایان از همکاری حاصل شده با شعبه استان خراسان کمیته امداد امام خمینی (ره) که این مسیر خیر را بنا نهاده و ادامه می دهند ، کمال افتخار را داشته  و از اعتماد ایشان به نیوتک کمال سپاسگزاری را داریم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند