همکاری نیوتک، اپال و گروه هماهنگ در نصب ویدئو وال سامسونگ

/همکاری نیوتک، اپال و گروه هماهنگ در نصب ویدئو وال سامسونگ
همکاری نیوتک، اپال و گروه هماهنگ در نصب ویدئو وال سامسونگ۱۳۹۹-۶-۴ ۱۳:۵۰:۲۰ +۰۰:۰۰

توضیحات

افتخار آنرا داشتیم که مجتمع تجاری اپال را به سفارش گروه محترم ” هماهنگ” به ویدئو وال یا همان نمایشگرهای صنعتی سامسونگ تجهیز نمائیم.

دراین پروژه به سفارش گروه هماهنگ که در حال حاضر نماینده رسمی خدمات پس از فروش محصولات سامسونگ در ایران می باشد ، یک ست ۲*۲ از نمایشگرهای صنعتی مدل ONT VW55S در اپال سنتر نصب و راه اندازی شد.

پنل های ۵۵ اینچ این مدل از سری نمایشگرهای صنعتی سامسونگ ، از ظریف ترین مدل های ویدئو وال این برند به شمار می آیند و آن هم بخاطر لبه باریک بالایی و پایینی ست که در طراحی سازه آن لحاظ گردیده است.

یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های این محصول خاصیت ضد تابشی این نمایشگرهای صنعتی ست. چرا که موجب می شود محتوای مورد نظر بدون کوچک ترین اختلالی در بازتاب نور، با کیفیت بصری یکنواخت و فوق العاده ای پخش شود.

بطورکلی اخیراً ویدئو وال ها یا همان نمایشگرهای صنعتی بویژه در مراکز تجاری بعنوان یک ابزار دیجیتالی پرطرفدار بمنظور پخش تبلیغات و اطلاع رسانی ،مورد استقبال قرار گرفته و تقریباً می توان گفت در تمام مراکز خریدی که طی یکی دو سال اخیر افتتاح شده اند، ردی از ویدئو ال ها نیز در آن ها هست.

لذا از اعتماد مجموعه معظم اپال سنتر و گروه هماهنگ کمال قدردانی را داشته و برآنیم تا با کیفیت کالا و خدمات ارائه شده در حفظ رضایت ایشان مانا باشیم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند