نصب ویدئووال با پوش براکت در بانک اقتصاد نوین

/نصب ویدئووال با پوش براکت در بانک اقتصاد نوین
نصب ویدئووال با پوش براکت در بانک اقتصاد نوین۱۴۰۱-۱-۲۷ ۱۹:۴۴:۲۱ +۰۰:۰۰

توضیحات

در این نمونه کار، قصد داریم تا شما را با نسل جدیدی از براکت ها آشنا کنیم که با طراحی حرفه ای خود، امکانات نصب بیشتری در اختیار شما می گزارد.

براکت ها به دو نوع تقسیم می شوند: براکت ثابت و پوش براکت.

پوش براکت ها قابلیت ارتجاعی دارند و برای پروژه‌هایی که محدودیت فضا دارند و دسترسی از پشت سازه فراهم نیست، بسیار مناسب می باشند.

از بانک اقتصاد نوین سپاسگزاریم که در این پروژه بابت نصب ۱۲ ویدئووال ۴۷ اینچ ال جی مدل ۴۷WV50 با پوش براکت به مجموعه ما اعتماد کردند.

پوش براکت یا براکت متحرک دارای فنر بوده و با فشار دادن براکت حدود ۲۵ سانتی متر از سینی فاصله می‎‌گیرد و به همین منظور امکان دسترسی سریع و آسان را به قسمت پشتی ویدئووال فراهم می کند که برای نگهداری و تعمیرات دستگاه ها بسیار مناسب است.

کاربردهای ویدئووال ها در بانک ها بسیار متنوع میباشد. اعم از اتاق مانیتورینگ و نظارت تصویر، مشاهده نمودار های مالی و اقتصادی، اتاقهای کنفراس برای جلسات، نمایش تبلیغات در شعب ممتاز.

در این پروژه بانک اقتصاد نوین قصد استفاده از ویدئووال در اتاق مانیتورینگ جهت مشاهده تصاویر دوربین های نظارتی توسط واحد حراست مجموعه را داشت.

خرید ویدئو وال برای اتاق های مانیتورینگ

مفتخریم که با تلاش روزافزون پرسنل شرکت در سال های گذشته و در کنار خدمات دیگری که در حوزه محصولات لمسی به شما عزیزان ارائه می کردیم، آماده ایم تا در راه اندازی و نصب ویدئووال ها به صورت تخصصی در خدمتتان باشیم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند