نرم افزار چارت سازمانی در نهاد ریاست جمهوری

/نرم افزار چارت سازمانی در نهاد ریاست جمهوری
نرم افزار چارت سازمانی در نهاد ریاست جمهوری۱۳۹۸-۱۰-۱۹ ۱۸:۵۳:۴۹ +۰۰:۰۰

توضیحات

از نرم افزار چارت سازمانی ،اردیبهشت ماه سال جاری، با افتخار در نهاد محترم ریاست جمهوری رونمایی شد؛ یکی از معضلات همیشگی سازمان ها ی بزرگ همچون نهاد معظم ریاست جمهوری، دستیابی به چارت سازمانی جامع آن مجموعه با کلیه زیر مجموعه های تعریف شده در آن سازمان می باشد و از آنجا که دسترسی به چارت سازمانی، جهت تشخیص بخش های ذی ربط به حوزه های کاری مختلف و همچنین از جنبه اطلاع رسانی، بسیار حائز اهمیت می باشد؛ این نرم افزار در راستای همین نیاز طراحی و تولید گردیده است،.

نمایش چارت سازمانی در سه مدل درختی، دایره ای و شناور ممکن بوده و کاربرین محترم در این نهاد می توانند بسته به نیاز خود، هر یک را انتخاب نموده و بصورت مالتی تاچ به بخش های مورد نظر دسترسی یابند.

این امکان نیز وجود دارد تا درنسخه های پیشرفته تر این نرم افزار، امکان جستجوی بخش مورد نظر، دسترسی به یک سری اطلاعات در مورد آن بخش یا فرد مورد نظر در آن منصب کاری، امکان اتصال به سیستم اتوماسیون و شبکه الکترونیکی سازمان و … فراهم آید.

بدین ترتیب از این نرم افزار، می توان در سازمان های دولتی، شرکت های بزرگ خصوصی، بانک ها، بیمه، شرکت های هلدینگ و … استفاده کرد.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند